iPhone 5: vydání je velice blízko, potvrzuje několik zdrojů

Vskutku velmi zajímavého vývoje jsme se dočkali za poslední dva dny, co se týče zjišťování data uvedení nového iPhone 5. Nové informace týkající se převážně toho, jak bude nový iPhone vypadat, jsme Vám přinesli v minulém článku. Nyní Vás ale můžeme ujistit o tom, že nový iPhone 5 je velice blízko, a pokud tomu nevěříte, máme pro Vás několik informací, které Vás o tom přesvědčí.

Vskutku velmi zajímavého vývoje jsme se dočkali za poslední dva dny, co se týče zjišťování data uvedení nového iPhone 5. Nové informace týkající se převážně toho, jak bude nový iPhone vypadat, jsme Vám přinesli v minulém článku. Nyní Vás ale můžeme ujistit o tom, že nový iPhone 5 je velice blízko, a pokud tomu nevěříte, máme pro Vás několik informací, které Vás o tom přesvědčí.

Nové informace jsme se dozvěděli hlavně od společnosti Best Buy, která dle interního dokumentu, který uniknul na internet, bude příjímat objednávky iPhone 5 již v prvním týdnu příštího měsíce, tj. října. Další zajímavostí budiž to, že operátorem, se kterým má být v USA telefon prodáván, je Sprint, který nikdy předtím mobilní telefony od Apple neprodával. Sprint tak nejspíše přibyde jako konkurence dvojici operátorům AT&T či Verizon.

Potvrzující informací blížícího se vydání iPhone 5 budiž i fakt, že v německém T-Mobile již přijímají předobjednávky na tyto zařízení. Německý T-Mobile na předobjednávky na nový iPhone moc neupozorňuje, z čehož samozřejmě vyplývá, že nelze provést předobjednávku pomocí internetu, dle informací to lze pouze na prodejně či na operátorské lince. Lidé pak obdrží lístek s kódem, s nímž budou moci vlastnit iPhone 5 jako první v SRN.

Apple navíc začíná trénovat zaměstnance na práci s novinkami iOS 5 a iCloud (iOS 5 je již v sedmé betaverzi, díky čemuž je nejspíše velice blízko svému uvedení). Vydání finální verze iOS 5 velice blízko souvisí s uvedením pátého iPhonu, neboť jak již víme z historie, každá nová verze iPhone přišla i s novou majoritní verzí operačního systému pro telefony a tablety od Applu.

Co se z toho dá vyvodit pro nás? Dle klasického dvouměsíčního zpoždění by se nový iPhone 5 mohl objevit v České republice někdy na přelomu roku, možná ještě před letošními Vánoci. Pokud tedy vezmeme v úvahu, že iPhone 5 se začne v USA prodávat někdy v půlce října.

Zdroj: MacRumors, Cult of Mac

90 comments
  1. A nevíte kdy bude ta klasická tiskovka Applu, kde budou představovat produkt?

  2. At jdou do prdele celej Apple rikali že to bude v rijnu jsem zvedavej čo ten krap bude umet že to tak oddalujou asi bude poslouchat jak pejsek zapiskam a on pribehne za mnou ne???? Fakt dementi v Apple,jako fakt jsem zvedavej co to bude fakt umet!!!!!!!!!!!!!!!!!

      1. Pokud se nepletu, tak se všud říkalo že v září bude představen a v říjnu jde do prodeje – to samozřejmně platí v USA, a taky to všude bylo psáno. Tak nějak nechápu jaké oddalování?

    1. no ty si retard 😀 😀 😀 oni to delaj jenom pro tebe vid? 😀 nakej debilek jako ty je vubec nezajima kretene 😀 kdo ti nachcal do kafe? nakej lofasek co se vzteka je fakt rozhodi 😀 Apple 4ever! A jedinej DEMENT ses tady TY ! 😀 😀 😀 

    2. Mno RETARD to je neuveritelnej.. Zajimalo by me jake zarizeni od Applu vlastnis?? Rekl bych ze zadne a ze si nic od Applu ani nemel v ruce podle toho co tu pises.. “Jsem zvedavej co to bude fakt umet” No tak tyhle vete jsem se smal jak kokot kdyz sem si te predstavil jak to pises a vzivote si nemel ani iPoda v ruce!! Haha!!! ty mentále!! Kdyz o Applu nic nevis nejdriv si neco zjisti o predchozich vydani noveho zarizeni a pak tu neco pis KRYPLE!!!!!!!!!!!! 

  3. Už aby tu byl – snad ČR zařadí do první vlny jako u iPadu, takže by u nás mohl být už v říjnu 🙂 Můj starý samsung už dost přesluhuje, tak na 5 čekám a hned kupuji.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Daily Routine: získejte kontrolu nad denní rutinou

Následující článek

Pocket God - Journey To Uranus: zahrajte si na boha

Související články