iPhone 16 měl údajně mít vertikální uspořádání fotoaparátu podobné iPhonu 12

Nový únik naznačuje, že iPhone 16 získá vertikální uspořádání fotoaparátu namísto současných diagonálních fotoaparátů, které se nacházejí v iPhone 14. Vypadalo by to podobně jako iPhone 12.

Apple má tendenci vyhradit si největší produktové změny pro své prémiovější profesionální iPhon , a pak je nechává stékat v pozdějších generacích. Například iPhone 14 Pro dostal Dynamic Island, který by měl dorazit do standardního iPhone 15 v roce 2023.

Jaké jsou informace z nového úniku?

Podle nového úniku od uživatele Twitteru @URedditor, neboli Unknownz21, dostane iPhone 16 výraznou designovou změnu odlišnou od iPhonu 15. Základní model iPhone 16 a iPhone 16 Plus by získal vertikální uspořádání fotoaparátu namísto úhlopříčky, což by vypadat podobně jako iPhone 12.

Apple se přesunul na diagonální uspořádání, aby vytvořil prostor pro zlepšující se senzory a stabilizační motory, ale tento další prostor již nemusí být v budoucnu potřeba. Není jasné, proč by Apple provedl změnu, ale Unknownz21 navrhuje, aby byl produkt okamžitě rozpoznatelný jako nový model.

To je zajímavé, protože nejnovější strategie Applu u standardních iPhonů neupřednostnila změny vnějšího designu. I když jsou meziroční změny pozoruhodné a přidávají produktu nové funkce, mají tendenci být zděděny od profesionálních modelů.

V následném tweetu únikář uvádí, že tato změna designu je důvodem, proč jsou na standardních zařízeních iPhone 15 méně optimistické. Vertikální uspořádání fotoaparátu poskytuje alespoň určité odlišení od iPhone 15, který se navenek nebude příliš lišit od iPhone 14.

https://twitter.com/URedditor/status/1660763731972743173

Přesnost stále čeká

Unknownz21 má krátkou, ale přesnou historii úniků. Sdíleli „ Gobi “ AR kódy před oznámením iOS 14 pomocí App Clips.

Od té doby Unknownz21 sdílí úniky o řadě iPhone 15 a nedávno se přesunul na iPhone 16. Ukázali údajné fotografie portu USB-C v iPhone 15, změny uspořádání fotoaparátu a informace o A17 a Wi-Fi 6E .

Unknownz21 zatím neposkytl žádný důvod pochybovat o jejich tvrzeních. Mají tendenci se shodovat s jinými významnými úniky, ale vzhledem k rostoucímu objemu od Unknownz21 je jejich důvěryhodnost jako úniku nyní zcela na odhalování sestavy iPhone 15.

Očekává se, že Apple odhalí iPhone 15 během události v září, takže do té doby považujeme úniky Unknownz21 za spolehlivé. Řada iPhone 16 nebude vydána dříve než v roce 2024.

Předchozí článek

Uživatelé Androidu v posledním desetiletí stále více přecházeli na iPhone

Následující článek

Apple nemá problém s věrností u smartphonů, ale Google ano

Související články