iPhone 15 Pro může pro displej používat tenčí zakřivené rámečky

iPhone 15 Pro bude mít tenčí rámy než iPhone 14 Pro a bude mít zakřivené okraje. Alespoň to tedy tvrdí známý únikář, přičemž modely, které nejsou Pro, také získají oslavovanou funkci Dynamic Island. Aktualizace Apple pro rok 2023 pro iPhone jsou jako obvykle očekávané na podzim a přichází mnoho zvěstí. Stejně jako u iPhonu 14 Pro se však zdá, že iPhone 15 Pro bude modelem, na který si dát pozor.

Co tvrdí známý zdroj?

Podle zdroje spolehlivého úniku „ShrimpApplePro“ na Twitteru bude mít iPhone 15 Pro „tenčí rámečky se zakřivenými hranami“, čímž se odchyluje od stávajícího poměrně plochého a jednotného vzhledu této řady. Únik uvádí, že rámečky budou zakřivené, ale samotný displej zůstane plochý.

https://twitter.com/VNchocoTaco/status/1616822378608328710

Pokud jde o řadu obecně, všechny modely iPhone 15 budou mít zjevně stejné velikosti displeje jako jejich protějšky iPhone 14. To je pro Apple poměrně logické, protože může znovu používat návrhy, procesy a komponenty na další rok a zároveň si ušetřit peníze.

Modely, které nebudou Pro, budou také těžit ze zakřivených hran, i když to může být zjevnější změna na generaci Pro. Standardní modely budou mít také Dynamic Island, funkci představenou v iPhone 14 Pro.

Stejné výřezy Dynamic Island budou použity v nové generaci, tvrdí zdroj úniku, se stejným systémem Ceramic Shield. Zdá se však, že v otvoru pro fotoaparát není žádný rozdíl, což může naznačovat, že tentokrát nebudou žádné vylepšení fotoaparátu.

Zdroj také popsal iPhone 15 Pro Max jako „velmi krásný“ se ztenčením rámu a zakřivenými okraji, které prý vytvářejí stejný efekt jako obrazovka na Apple Watch.

„ShrimpApplePro“ má poměrně dobrou historii úniků, včetně jedné předpovědi, kdy se tvrdilo, že Apple Watch Series 8 nebudou přepracovány, únik, který byl považován za přesný, když Apple uvedl na trh nový model. Únik byl také jedním z prvních, kdo navrhl, aby iPhone 15 mohl mít nový design krytu s více zakřivenými okraji.

Předchozí článek

Mac je mezi zákazníky Applu méně populární než iPhone, iPad a Apple Watch

Následující článek

Apple znovu získal prvenství na trhu smartphonů i přes 17% pokles

Související články