7 nejlepších aplikací týdne pro skvělé odreagování

Další týden uplynul jako voda a vy už jste zcela jistě dohráli všechny své oblíbené hry. To ovšem není důvod ke smutku, protože pro vás máme dalších TOP 7 her, které si můžete zahrát. Venku už přituhuje a nepříjemné počasí vám určitě na náladě nepřidá, projděte náš výběr a posuďte sami, jestli jsme vybrali dobře.

Cloud Knights

Hra, která je dokonalá pro odreagování po náročném dnu. U hry není potřeba nijak myslet, jen se převtělíte do rytíře, který systematicky likviduje ostatní rytíře. Na první pohled působí hra chaoticky, ale je velmi chytlavá a zábavná.

Stáhnout Cloud Knights

Badland

Být tlustým netopýrem v tajemném světě může být zábava. Tato hra je originální svým zpracováním, rovněž je dokonalá na odreagování neboť jen směrujete vašeho létavého tvorečka tím správným směrem.

Stáhnout Badland

Leaf on the Wind

Další dokonale oddechová hra založená na fyzice, ovládáte zde jen listí. Není to ovšem tak jednoduché, jak se zdá. Než se dostanete přes všech 30 levelů, tak se možná i docela zapotíte.

Stáhnout Leaf on the Wind

Asphalt 8: Airborne

Závodní hra, ve které můžete doslova zlikvidovat ostatní soupeře. Pokud v sobě máte nevybouřenou agresi, tak ji skvěle uvolníte právě u této hry.

Stáhnout Asphalt 8: Airborne

Modern Combat 5: Blackout

Vymakaná FPS hra, ve které se můžete vyblbnout s různými zbraněmi, kterými budete likvidovat nepřátele v této střílečce. Čekají vás zajímavé mise a dokonce i nějaký ten děj.

Stáhnout Modern Combat 5: Blackout

Aralon: Sword and Shadow

Velmi kvalitní RPG, ve kterém bojujete proti nepřátelům zbraněmi a kouzly. Svým zpracováním je hra velmi podobná hrám Elder Scrolls Oblivion a Skyrim. Hra je vhodná, pokud hledáte zábavu na delší dobu.

Stáhnout Aralon: Sword and Shadow

Plunder Pirates

Na závěr si dáme tuto budovatelskou hru, kde rozvíjíte svojí základnu, bojujete s nepřáteli v námořních bitvách a rozšiřujete svojí moc a bohatství.

Stáhnout Plunder Pirates

Předchozí článek

Zoom iQ5 promění iPhone na mikrofon

Následující článek
ipad air2

iPad Air 2 & iPad mini 3 k vám mohou dorazit za 2-6 dní

Související články

iPad v autě: Subaru STi s tabletem místo autorádia

Příznivci iPadu mají opět co obdivovat. Firma Scosche představila nové řešení použití Apple iPad v automobilu. Jak si můžete všimnout na videu, místo autorádia firma vyvinula speciální držák a kabel pro propojení s audio-systémem v automobilu. iPad v autě vypadá impozantně!