iOS Tips #2 – Vibrace

Po zavedení seriálu AppTips a JailBreakTips vám přinášíme nový seriál a to iOS Tips, pokusíme se vás seznámit s ne všem známým iOS „skrytým funkcím“. Budeme se věnovat tipům na ovládání iZařízení tedy iPhone, iPad, iPod Touch a v budoucnu snad i Apple TV.

Spousta z vás třeba bude znát tyto „vychytávky“ ale berte prosím v potaz, že je spousta lidí nováčku ale i zaběhlých iOSáku co o každé vychytávce neví. Právě proto jsme tu my, abychom vám sdělili zajímavé iOS Tipy!!!

Vlastní vibrace v iPhone

Dnes pro vás máme jednu příjemnou blbůstku, o které ví opravdu jen málo kdo. Ona ani není zas tak důležitá a ani nemá pořádné uplatnění, i když možná někdo z vás ji využije. Přiznejte se nám, věděli jste, že v iOS 5 a výše je možnost vytvořit si vlastní vibraci? Pokud ne, tak vám povím jak na to.

Klasicky budete muset zabrousit ihned do Nastavení, teď je to sice trochu nelogické (pochopíte později) budete muset do záložky Obecné, srolovat na položku Zpřístupnění a tam povolit možnost Vlastní vibrace. Teď to nelogické, vraťte se zase zpět do úvodní obrazovky s nastavením a tam klikněte na možnost Zvuky, kde si již budete moci dole po kliknutí na Vibrace vytvořit svou vlastní vibraci a tu poté přiřadit k jakémukoliv kontaktu ve vašem adresáři. Jen dodám, že celý tento návod je pouze pro iPhone u iPodu či iPadu tuto možnost nehledejte, neměla by tam logické uplatnění, a ještě zdůrazním, že tato možnost je pouze u iOS 5 a výše.

Pokud jsme Vám pomohli objevit něco, o čem jste doposud netušili, bylo nám potěšením, jsme zde pro Vás!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l2dVns2zzqg[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Videorecenze: Finger vs. Finger & Neon Battle (multiplayer)

Následující článek

iOS Tips #1 - Smajlící

Související články