Gameloft: jarní výprodej nejlepších her za 0,79€

Vývojářské studio Gameloft produkuje prakticky nejprodávanější a jedny z nejlepších her, které seženete na AppStore. Mezi největší pecky Gameloftu patří Earthworm Jim, Blades of Fury, Real Soccer 2010, Dungeon Hunter a Skater Nation a právě tuto pětici her nyní seženete na AppStore za hubičku, konkrétně za 0,79€.

Vývojářské studio Gameloft produkuje prakticky nejprodávanější a jedny z nejlepších her, které seženete na AppStore. Mezi největší pecky Gameloftu patří Earthworm Jim, Blades of Fury, Real Soccer 2010, Dungeon Hunter a Skater Nation a právě tuto pětici her nyní seženete na AppStore za hubičku, konkrétně za 0,79€. Pozor, akce platí pouze do 21.3.2010!

Earthworm Jim – AppStore link

Legendární PC skákačka se na iPhone poměrně povedla a pokud ještě nemáte třeba výbornou plošinovku Rayman 2, mohl by vás Earthworm Jim určitě příjemně zabavit.

Blades of Fury – AppStore linkRecenze

Blades of Fury patří mezi několik kvalitních “mlátiček”, které na AppStore seženete. Popisovat ji nemá přiliš smysl, protože vše podstatné jsme již napsali v recenzi. Myslím, že Blades of Fury v dnešní době překonává nedávno recenzovaný Spartacus, přesto věřím, že pro mnohé bude Blades of Fury stále jednička.

Real Soccer 2010 – AppStore link

Fotbaloví fanoušci mají důvod slavit. Bezpochyby jeden z nelepších fotbalů pro iPhone a iPod (společně s Fifou) je nyní díky ceně must-have. Pokud nemáte zatím ve svém iPhone žádný fočus, tak neváhejte.

Dungeon Hunter – AppStore linkRecenze

Pozor, do balíčku zlevněných her se dostala i absolutně promakaná a prakticky bezkonkurenční RPG hra, kterou jsme vám již zrecenzovali dřív. Ať jde o cinematické scény, ovládání, grafiku, příběh, postavy… vše je opravdu dotažené a za 0,79€ se ani nerozmýšlejte a stahujte. Věřte, že nebudete litovat!

Skater Nation – AppStore link

Pokud si chcete zkusit zadovádět na skateboardu, Skater Nation bude určitě dobrá volba. Bohužel hru malinko degraduje nešikovný pohled kamery a občasná nepřesnost v ovládání, přesto tato hra patří mezi nejlepší skaterské hry, které na AppStore najdete.

Zlevněné hry – všechny do 21.3.2010 za 0,79€:

5 comments
  1. neviem ako vam, ale mne po kupe Earthworm Jim stiahlo 1,98€

  2. neviem ako vam, ale mne po kupe Earthworm Jim stiahlo 1,98€

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bowtie: ovládání hudby z počítače na iPhone

Následující článek

App Store: prijímame iPad aplikácie!

Související články