Gameloft: jarní výprodej nejlepších her za 0,79€

Vývojářské studio Gameloft produkuje prakticky nejprodávanější a jedny z nejlepších her, které seženete na AppStore. Mezi největší pecky Gameloftu patří Earthworm Jim, Blades of Fury, Real Soccer 2010, Dungeon Hunter a Skater Nation a právě tuto pětici her nyní seženete na AppStore za hubičku, konkrétně za 0,79€.

Vývojářské studio Gameloft produkuje prakticky nejprodávanější a jedny z nejlepších her, které seženete na AppStore. Mezi největší pecky Gameloftu patří Earthworm Jim, Blades of Fury, Real Soccer 2010, Dungeon Hunter a Skater Nation a právě tuto pětici her nyní seženete na AppStore za hubičku, konkrétně za 0,79€. Pozor, akce platí pouze do 21.3.2010!

Earthworm Jim – AppStore link

Legendární PC skákačka se na iPhone poměrně povedla a pokud ještě nemáte třeba výbornou plošinovku Rayman 2, mohl by vás Earthworm Jim určitě příjemně zabavit.

Blades of Fury – AppStore linkRecenze

Blades of Fury patří mezi několik kvalitních “mlátiček”, které na AppStore seženete. Popisovat ji nemá přiliš smysl, protože vše podstatné jsme již napsali v recenzi. Myslím, že Blades of Fury v dnešní době překonává nedávno recenzovaný Spartacus, přesto věřím, že pro mnohé bude Blades of Fury stále jednička.

Real Soccer 2010 – AppStore link

Fotbaloví fanoušci mají důvod slavit. Bezpochyby jeden z nelepších fotbalů pro iPhone a iPod (společně s Fifou) je nyní díky ceně must-have. Pokud nemáte zatím ve svém iPhone žádný fočus, tak neváhejte.

Dungeon Hunter – AppStore linkRecenze

Pozor, do balíčku zlevněných her se dostala i absolutně promakaná a prakticky bezkonkurenční RPG hra, kterou jsme vám již zrecenzovali dřív. Ať jde o cinematické scény, ovládání, grafiku, příběh, postavy… vše je opravdu dotažené a za 0,79€ se ani nerozmýšlejte a stahujte. Věřte, že nebudete litovat!

Skater Nation – AppStore link

Pokud si chcete zkusit zadovádět na skateboardu, Skater Nation bude určitě dobrá volba. Bohužel hru malinko degraduje nešikovný pohled kamery a občasná nepřesnost v ovládání, přesto tato hra patří mezi nejlepší skaterské hry, které na AppStore najdete.

Zlevněné hry – všechny do 21.3.2010 za 0,79€:

5 comments
  1. neviem ako vam, ale mne po kupe Earthworm Jim stiahlo 1,98€

  2. neviem ako vam, ale mne po kupe Earthworm Jim stiahlo 1,98€

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bowtie: ovládání hudby z počítače na iPhone

Následující článek

App Store: prijímame iPad aplikácie!

Související články

Nuu Mini Key: Hardwarová klávesnice pro iPhone 4

Na berlínském veletrhu IFA byla představena zajímavá QWERTY klávesnice pro iPhone 4, kterou chce výrobce uvést na trh ještě do konce roku pod názvem Nuu Mini Key za cenu pohybující se okolo 60 USD (zhruba 1 150 Kč). Koukněte na fotky tohoto zajímavého gadgetu.