Apple stahuje iPhone SE z nabídky. Důvodem má být vada displaye.

Jak jistě víte, tak firma Apple před týdnem představila nový iPhone, nástupce iPhonu 5S s názvem SE. Dnes na povrch vyšly novinky ohledně tohoto modelu. Firma jej stahuje z prodeje na dobu neurčitou, možná navždy. Co vás ale překvapí více je důvod. Nový iPhone SE trpí výrobní vadou u displaye, který při silném přitlačení prstu praskne a občas i vypadne z celého těla. Zjistili to první majitelé, kteří testovali, jestli nový model opravdu nemá funkci 3D Touch. Jak to ale Apple vyřeší? V prohlášení zaznělo stáhnutí iPhonu z výroby na dobu neurčitou a spekuluje se i o tom, že by se nový iPhone SE přestal prodávat úplně, jelikož sám Apple netuší, co je vlastně příčinou této závady. Tim Cook se k věci zatím nijak neprojevil, mnoho lidí čeká na jeho prohlášení, jestli se vůbec dočkáme další generace.

iPhone SE

(Těm, kterým se nedaří dohledat si více informací radostně oznamuji, že dnes je 1. dubna, anglicky “the first of April“)

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jak by mohl vypadat nový MacBook Pro v růžové barvě?

Následující článek

Jak se natáčela reklama s Cookie Monstrem?

Související články

Rychlost iPhone 3G: Steve Jobs potvrdil update iOS, přijde brzy

To, že rychlost iPhone 3G s iOS 4 není ideální, je evidentní. Značné zpomalení systému zaznamenal prakticky každý, což rozhodně není nic příjemného. Na problémy s výkonem si pravděpodobně stěžuje dost lidí nejen na support Apple, ale také na soukromý mail Steva Jobse. Na jeden takový e-mail se rozhodl Jobs reagovat a odepsal jednoduše "Softwarový update příjde brzy".