Feed me oil: ropné šílenství ve stylu World of Goo (videorecenze)

Chillingo uvedlo na svět plno vynikajících her. Mezi ně patří třeba Cut the rope, Angry birds a nebo Rocket Bunnies. Koukněte se na hit letošního roku, protože tato hra již samotný vrchol Top 10 v US AppStore dobyla! Neváhejte a koukněte se na naši videorecenzi!

Chillingo uvedlo na svět plno vynikajících her. Mezi ně patří třeba Cut the rope, Angry birds a nebo Rocket Bunnies. Koukněte se na hit letošního roku, protože tato hra již samotný vrchol Top 10 v US AppStore dobyla! Neváhejte a koukněte se na naši videorecenzi![youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ffcYsLipDQw[/youtube]

Hra stojí na AppStore 0,79 € a odnáší si od nás vynikajících 10/10 bodů

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Přechod na OS X: jaké aplikace rozhodně neminout (2. část)

Následující článek

Facebook pro iPad: Zuckerberg mění strategii

Související články

Microsoft Kin: nejhorší dotykový telefon je tu!

Nejžhavější a hodně diskutovaný Kin je nová mobilní platforma, kterou vymysleli soudruzi v USA, konkrétně u největší konkurence Apple, u Microsoftu. Cílovou skupinou dvojice dotykových mobilních telefonů Kin One a Kin Two mají být mladí lidé, kteří holdují Facebooku, rádi na něj neustále uploadují data a nevyžadují žádné externí aplikace, které známe třeba z AppStore. Podívejte se na několik postřehů, které vás přesvědčí o tom, že Microsoft opět něco zpackal.