Dream League Soccer: parádní fotbal pro iPhone i iPad zdarma

Fotbalová pecka, která může bez problémů konkurovat takovým titulům jako je Fifa 12 a Real Fotbal 2012 a navíc úplně zadarmo? Ano, představujeme vám Dream League Soccer!

Fotbalová pecka, která může bez problémů konkurovat takovým titulům jako je Fifa 12 a Real Fotbal 2012 a navíc úplně zadarmo? Ano, představujeme vám Dream League Soccer!

Tato fotbalová hra se od ostatních her podobného typu liší hlavně tím, že jste hned na začátku vrženi do malého týmu ve třetí divizi, s kterým se následně pokusíte prokopat až na vrchol. Hned na začátku máte možnost vybrat svému týmu kapitána (nějakého známého hráče typu: Benzema, Santa Cruz atd.), který sice není nejlepším hráčem na světě, ale ze začátku to bude pravděpodobně hlavní tahoun Vašeho týmu. Poté co si zvolíte jméno mančaftu a barvu dresů (tato část je zcela dobrovolná), hra začíná a vy jste nemilosrdně vrženi do víru hry.

Nyní k technické stránce aplikace. Hra má příjemné uživatelské rozhraní se spoustou možností. Ovládání během zápasu je velice jednoduché a není zde potřeba nějakého většího zaučování. Grafika je na velice slušné úrovni, stejně tak je dobrý i komentář, jehož hlas jako by vypadl tomu ze hry Fifa 12. Hra je také velice úzce propojena se sociálními sítěmi (Facebook, Twiter), takže není problém dát vědět přátelům o hattricku, který jste právě dali. Dále jsem ocenil možnost nahrát si jakoukoliv akci, která lze později přehrát či nahrát na YouTube.

Jak plyne čas, váš tým se stává pořád lepším a lepším (tréninky, noví hráči atd.), tak se zvyšuje také úroveň vašich protihráčů, každý zápas tedy bude výzvou. Hra má celkem 4 ligy (jsou zde všechny top kluby Evropy, které jsou podle bodového ocenění rozdělení do divizí). Hra je propojena s Game Center, takže obsahuje množství achievmentů, což vám zaručí hodiny čiré zábavy.

Dream League Soccer je zdarma, sem tam se proto objeví reklamní banner, který vám zážitek trochu znepříjemní. Dalším omezením je nefunkční multiplayer, to vše ale pouze do doby, než si alespoň jednou koupíte virtuální peníze (0,79€). Pokud by Vám reklamy vadily, máme pro vás menší tip – stačí vypnout wifi připojení. 🙂

Finální hodnocení je jasné, hra je zadarmo a skvěle se hraje, jediná vada na kráse jsou reklamy, které však lze zrušit, hru jsem hrál ve verzi 1.1 a dávám jí 85%.

Dream League Soccer – zdarma – Appstore link

161 comments
  1. Vsetkym futbalistom odporucam aj tuto skvelu hru Flick Soccer: http://touchplay.sk/flick-soccer-hd-%E2%80%93-futbal-ktory-neomrzi/

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Everlands: natřete to mimozemšťanům v logické hře

Následující článek

Finanční výsledky: Kde nejlépe Apple zabodoval za 1. čtvrtletí?

Související články

IMDb na iPhone: databáze filmů v hrsti

Spousta z vás používá stránku Česko-Slovenské filmové databáze (CSFD), což je vlastně taková česká verze největší světové filmové databáze Internet Movie Database (IMDb). A právě verzi IMDb pro iPhone se budeme dnes věnovat.