Do konce dubna přijde na trh fialový iPhone 12 a iPhone 12 mini

Je barva iPhonu důležitá? Pro mnoho lidí ano, jde o předmět, který máme v ruce i několik hodin denně, pro mnoho lidí je to jejich nejlepší pomocník a proč si tedy nezvolit takovou barvu iPhonu, která se nám líbí nejvíce. Během akce „Spring Loaded“ společnost Apple oznámila fialový iPhone 12, který dorazí na trh už koncem tohoto měsíce.

Příchod iPhonů v další barvě by mohl Applu zvýšit už tak velmi vysoké prodeje tohoto zařízení. Nečekejte však, že uvidíte fialovou barvu u všech modelů. Nová barva bude k dispozici pouze pro standardní iPhone 12 a iPhone 12 mini – ne pro modely „Pro“.

„Neuvěřitelný iPhone 12 je nejoblíbenějším smartphonem na světě,“ napsal v tiskové zprávě Applu Greg Joswiak, „a rodina iPhonů 12 má míru spokojenosti zákazníků přes 99 procent. Nový fialový povrch přišel právě včas na jaro, přidává do řady další jasnou a zábavnou možnost a myslíme si, že si ji zákazníci zamilují. Tato nádherná nová barva se připojuje k rodině iPhone 12 a iPhone 12 mini, která je k dispozici v pěti dalších úžasných provedeních, a obsahuje vyspělý duální kamerový systém, displej Super Retina XDR, vylepšenou odolnost, A14 Bionic – nejrychlejší čip vůbec chytrém telefonu – skvělou výdrž baterie a nejlepší 5G zážitek na jakémkoli smartphonu.“

Co se týče iPhone 12 a iPhone 12 mini, oba telefony obsahují stejný čip A14, 5G bezdrátové připojení a displej Super Retina XDR z modelů, které byly uvedeny na trh na podzim.

Předchozí článek

Apple představil nový iPad Pro, tentokrát s M1

Následující článek
aktualizace iMac 2021

Nový iMac: První housle hraje design

Související články