Chalkboard Stunts: JellyCar trochu jinak a dočasně zdarma

Strávili jste s JellyCar hodiny a hodiny hraní, ale již vás omrzel první i druhý díl? Zkuste Chalkboard Stunts. Chalkboard Stunts je kvalitní nástupce JellyCar a přináší spoustu zajímavých vylepšení.

Strávili jste s JellyCar hodiny a hodiny hraní, ale již vás omrzel první i druhý díl? Zkuste Chalkboard Stunts. Chalkboard Stunts je kvalitní nástupce JellyCar a přináší spoustu zajímavých vylepšení.

Chalkboard Stunts obsahuje již v základu 25 tratí různých obtížností (lehká až “nemožná”), které vám dají zabrat na poměrně dlouhou dobu. Pokud ale dohrajete všechny tratě nebo prostě budete chtít některé vynechat, tak si můžete zdarma stáhnout tratě vytvořené komunitou přímo z aplikace. Pokud si pak stáhnete některou trať a uznáte za vhodné ji přestat skladovat jelikož nestojí za nic, tak ji můžete smazat. Tratě můžete také hodnotit nebo je podle hodnocení ostatních řadit a vybrat si tak z těch nejlepších-

Celá hra je protkána nápovědou, která nijak neobtěžuje, ale je nablízku vždy, když je potřeba. Vyvolává se totiž otazníkem umístěným v rohu, a tak je dostupná všude ve hře včetně nastavení a dalších obrazovek.

Ve hře narazíte také na spoustu skoků a lopinků.

V posledním updatu přibyla možnost koupě rozšíření (0,79€), které vám přidá další dvě auta. Pokud vás tedy omrzí všechny tratě, tak můžete zkusit jiné auto, které se bude chovat odlišně, a tak budete moci jet všechny tratě znovu bez pocitu stereotypu. Výsledky si pak můžete porovnávat buď sami se sebou nebo s ostatními hráči – pro každou trať je totiž dostupný i žebříček nejlepších časů.

Ozvučení hry mi ze začátku přišlo poměrně dost otravné, po chvíli jsem si na něj ale zvykl a nyní bych již asi neměnil. Pokud vás ale zvuky budou otravovat natolik, že budete raději jezdit bez nich, tak si můžete pustit hudbu z iPodu, tuto funkci totiž Chalkboard Stunts má.

Cestu vám čas od času zjednoduší nebo ztíží zrychlující šipky.

Až vás přestanou bavit základní tratě i ty od hráčů, tak si můžete vytvořit vlastní. Tvorba tratí je jednoduchá a pro editor si můžete dokoupit rozšíření (0,79€), které vám přidá další možnosti. Budete-li se pak chtít pochlubit vlastní tratí, tak ji můžete nahrát na server a čekat, jaké hodnocení dostane od ostatních hráčů.

Pokud vás bavila hra JellyCar, tak určitě zkuste i Chalkboard Stunts – oproti JellyCar nabízí daleko více možností a je dočasně zdarma s možností dokoupit další rozšíření.

Chalkboard Stunts – Zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Tipy a triky pro váš iPhone: část druhá

Následující článek

NotifyMe: pro mnohé ideální GTD řešení

Související články