Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet… Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy “Černého pátku”, pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, určitě se vyplatí počkat do pátku, 23. listopadu. Ptáte se proč zrovna do pátku? Odpověď je jednoduchá! Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy “Černého pátku”, pořádá slevovou akci na své produkty.Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná! Důkazem Vám může být následující porovnání, které ukazuje za jaké ceny bylo možné jablečné zařízení v online Apple Store pořídit minulý rok.

Oblíbený iPad 2 jste mohli zakoupit se slevou necelých tisíc korun. Ještě výhodnější nákup představoval jakýkoliv počítač Mac. Zde bylo možné ušetřit téměř 2,5 tisíce korun. U ostatních produktů sleva poskytnutá nebyla, nebo byla, ale v porovnání se skutečnou cenou, pouze symbolická. Nicméně i tak jistě potěšila. Osobně jsem loni neodolal iPadu 2, který jsem minulý čtvrtek vyměnil za nový iPad mini. Na konci tohoto pracovního týdne se tedy dozvím, zda-li by se vyplatilo ještě o týden počkat. Jen připomenu, že iPadu mini bude věnovaný speciální článek, který shrnuje mé dosavadní zkušenosti.

Ačkoliv je tato tradice spojená s nákupním šílenstvím zakotvená v USA, výhody v podobě slev na produkty a aplikace třetích stran si mohou užívat všechny státy, ve kterých Apple provozuje oficiální Apple Online Store. Fenomén zvaný Black Friday prakticky ve Spojených státech startuje vánoční nákupy. Apple láká na svůj virtuální obchod newsletterem, který rozeslal včera o půlnoci. Jelikož jsem nedávno zakoupil kromě iPadu mini také iPhone 5 v Apple Store v Drážďanech, přišlo mi upozornění na slevovou akci také od německých kolegů. V e-mailu se dočtete malými písmy o podmínkách celé akce. Apple nás logicky napíná a nezveřejňuje konkrétní produkty ve slevě. Nechme se tedy překvapit, jakou zbraň na naše peněženky vytasí letos. Také by nás zajímalo, co jablečného hodláte pod stromeček nadělit sobě nebo svým blízkým.

“Akční ceny jsou k dispozici výhradně 23. 11. 2012 a mohou se změnit. Akční ceny nelze kombinovat s žádnými jinými nabídkami a jsou k dispozici pouze v Apple Online Storu. Specifikace produktů podléhají změnám. Akční ceny jsou omezeny skladovými zásobami. Přesný čas akce může být v každé zemi jiný. Akční ceny jsou k dispozici pouze pro koncové zákazníky. Neplatí pro distributory, dealery ani prodejce.”

Zdroj: www.apple.cz

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppTips #14: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Následující článek

Dvě nové reklamy na iPhone 5, které v našich televizích neuvidíte

Související články