Blimp Flying Adventures: hra českých vývojářů

Svým příběhem hra asi moc lidí nepřekvapí: pilot vzducholodě, starý válečný veterán, který chce žít v klidu až do smrti a vydělávát si obchodováním a převážením lidí. Co se ale nestane? „Překvapivě” je planeta napadena říší zla. Z vaší lodě se opět stane válečný stroj a vy se vydáte zachránit svět.

IMG_0725

Ale teď už ke hře. Celkově na vás čeká 20 levelů, většinou akčních až na začáteční, ve kterých se většinou jen převážejí pasažéři. Před každým levelem je kreslený art s krátkým popisem příběhu. Grafika herních lokací je také kreslená a mohu říct, že jsou velice povedené. Ovládání je jednoduché, nakláněním iPhonu vpravo nebo vlevo se mění směr. Výška lodi a bombardování se ovládá dotykem.

IMG_0733

Náplní hry je převážet zásilky, lidi nebo hledat objekty. Není to ale tak jednoduché, protože jakýkoliv střet s okolním prostředím ubere vaší vzducholodi život a nemálo vám záchranu země znemožní i vaši nepřátelé. Jsou to například tanky, nepřátelské vzducholodě nebo minomety.

IMG_0732

Celkově je hra povedená a mohu ji doporučit. Jediné, co mě zarazilo, byla  absence vylepšování zbraní a po čase také stereotyp. Hra se nyní na App Store nabízí za 0,79 €. Za málo peněz hodně zábavy. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OpbAX_pc7xs[/youtube]

2 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AllSubway: mapy metra z celého světa

Následující článek

Hry: velký výprodej na App Store, vše za 0,79€

Související články