Bílý iPod touch: dočkáme se ho na podzim spolu s iPhone 5?

Nic tomu už totiž nebrání. iPod touch je posledním zařízením s iOS, který není zatím vyráběn i v bílé barvě a právě keynote uspořádáná na podzim by to měla změnit. V tu dobu by totiž měl přijít nejen update celé rodiny iPodů, ale i uvedení iPhone 5 a uvedení finální verze iOS 5.

Nic tomu už totiž nebrání. iPod touch je posledním zařízením s iOS, který není zatím vyráběn i v bílé barvě a právě keynote uspořádáná na podzim by to měla změnit. V tu dobu by totiž měl přijít nejen update celé rodiny iPodů, ale mj. i uvedení iPhone 5 a uvedení finální verze iOS 5.

První bílé iZařízení bylo představeno prakticky přesně minulý rok na WWDC 2010 – byl to iPhone 4. Apple ale bílou verzi tohoto jablečného telefonu neustále odkládal kvůli problémům ve výrobě, jejíž důvod jsme se ani do dnešní doby nedozvěděli a pravděpodobně ani nikdy nedozvíme. Mezitím, kdy byl bílý iPhone 4 stále nedostupný, se konala i keynote u příležitosti vydání nových iPodů, kde se logicky ještě u iPodu touch 4. generace díky problémům ve výrobě s bílou verzí nepočítalo a zůstalo se pouze u verze černé. To by se mělo tento rok změnit – na začátku roku byl představen nový iPad 2 v bílé barvě a již více než měsíc se prodává i bílá verze iPhone 4, na kterou jsme čekali skoro celých jedenáct měsíců.

A jak by měl iPod touch dále, kromě dvou barevných verzí, vypadat? Je skoro jisté, že Apple nasadí nový procesor Apple A5 použitý v iPadu 2 (a který nejspíše bude použitý i u nového iPhone 5). Možností by mohlo být i zvýšení paměti RAM, která by se mohla nově pohybovat místo 256MBRAM nově na 512MBRAM pro lepší běh nového iOS 5. Jak to ale opravdu dopadne si musíme počkat do podzimu.

Podzimní doba bude po stránce novinek pro Apple zlomová – měly být totiž představeny novinky v podobě iPhone 5, nové generace iPodů, uvedení finální verze iOS 5 a také nové verze iTunes, jak se děje každý rok.

A co vy? Preferujete bílou nebo klasicky černou variantu, popř. líbí se Vám iPod touch v bílé barvě?

Zdroj obrázku: 9to5mac.com

107 comments
  1. Černou! 🙂 Hlavně nechci, aby představili iP 5, protože bych si zase musel kupovat nový telefon :)) Zrovna nedávno jsem pořídil iP 4…

    1. Taky nechci iPhone 5 kuli tomu že mám 4ku 3 měsíce a 5tku bych si musel hned koupit 😀 Jinak bílá je super!

      1. Já si zas chci pořídit svůj první iPhone a chci čekat až na 5ku 😀 Tak doufám, že IP5 představí co nejdříve… IP4 je dobrý, ale byl bych na sebe na podzim nejspíš dost naštvaný, že jsem nepočkal…

        1. Problem je ze k nam se dostane iP5 az koncem tohodle roku. Cekat tak dlouho se nevyplati. Ty zmeny budou minimalni.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jump Out: pomozte broukům na svobodu

Následující článek

iPhone 5: informace o finálním testování a zářijovém uvedení

Související články