Apple odhalil pozvánku na příští event! Na co se můžeme těšit?

Apple dnes na svém webu odhalil pozvánky na příští event, tedy odhalení nových produktů. Opět se bude jednat o online konferenci, jak tomu je již přes rok. Novými produkty nás nejspíš opět provede video na špičkové úrovni produkce.

Apple jde ve stopách loňského roku, kdy se na podzim konaly rovnou 3 tyto eventy a každý se věnoval jiné kategorii produktů. Již letos Apple měl jeden event, kde jsme se dočkali nové řady iPhone 13, aktualizovanému iPadu Mini a Apple Watch 7. generace.

Příští event, na který Apple zve, se bude konat v pondělí 18.10. v 19:00 našeho času. Sledovat jej můžete klasicky v prohlížeči na oficiálním webu Applu či z živého vysílání na YouTube.

Na co se můžeme těšit?

Už podle designu pozvánky je zřejmé, že půjde zejména o rychlost. Nabízí se tak představení rychlejšího procesoru, nástupce čipu M1. Je to přece jen už rok od jeho představení. Mluví se o nasazení jména M1X s podporou více jader a operační paměti.

Čipem to ale nekončí. Nasazen má být totiž v nové řadě Macbook Pro (14 a 16 palcová varianta). Zde se očekává nasazení mini-LED displeje a přidání HDMI portu do těla zařízení. Naopak ubírat se bude v místě klávesnice, odkud má zmizet Touchbar – myslete si o tom co chcete. Nové Macbooky mají být dostupné ve variantě až s 64GB operační pamětí a 16 či 32 grafickými jádry.

Předchozí článek
apple csam

Vychytralí zloději okrádali Apple prostřednictvím dárkových karet

Následující článek

iPhone není ovlivněn nedostatkem čipů, jako jeho konkurenti

Související články