App Store: Další legendární odpočet započal (aktualizace)

Apple opět odpočítává a to nekompromisně se blížící stažení 10 miliard aplikací z App Store.

Apple opět odpočítává a to nekompromisně se blížící stažení 10 miliard aplikací z App Store.

“V těchto dnech bylo celosvětově staženo již téměř 10 miliard aplikací z App Store. Což je stejně tak úžasné jako aplikace samotné. Takže vám chceme vyjádřit poděkování. Pokud stáhnete onu 10 000 000 000. aplikaci, můžete vyhrát iTunes Gift Card v hodnotě 10.000 amerických dolarů. Prostě jen navštivte App Store a stáhněte aplikaci, která se může stát tou nejlepší aplikaci doposud!”

Tato slova stojí na stránkách Applu i s aktivním počítadlem aplikací. Na stránce najdete i pravidla soutěže. Uvidíme, kdo bude onen šťastlivec! Minimálně to už jsou lidé v Applu, kterým se povedl další mimořádný úspěch.

Aktualizace 22.1.2011:

Odpočet je u konce, 10 miliard stažení App Store již překonal!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Filmové aplikace pro iPhone: část první (videorecenze)

Následující článek

Steve Jobs: kvůli zdraví částečně odchází z Apple

Související články

Spekulace: Apple koupí ARM a změní tak budoucnost?

V posledních dnech zazněli spekulace o koupi AMD, mnohem zajímavější informaci ale přinesly americké servery dnes v noci, které mluví o zájmu Apple koupit společnost ARM, která vyrábí procesory pro iPhone, iPod, iPad, Blackberry, Nokia, HTC, PSP, NintendoDS a mnoho dalších zařízení. Pokud by Apple skutečně ARM koupil, znamenalo by to revoluci v technologické budoucnosti. Více informací v článku.