Akinator: aplikace, která uhádne na kterou osobu myslíte

Akinator.com je hodně známý web, který uhodne jakoukoliv alespoň trochu známou osobu. Od Paroubka přes, Engineera (Team Fortress 2), až po Patrika Harrise (HIMYM). Ano, Spíše ano, Nejsem si jistý, Spíše ne, Ne

Akinator.com je hodně známý web, který uhodne jakoukoliv alespoň trochu známou osobu. Od Paroubka přes, Engineera (Team Fortress 2), až po Patrika Harrise (HIMYM).

Aplikace se vás po spuštění zeptá na cca 25 otázek, na které odpovídáte z 5 možností:

Ano, Spíše ano, Nejsem si jistý, Spíše ne, Ne

Po zodpovězení všech otázek (většinou jich je okolo 15-25) vám hodí obrázek osoby, kterou uhádl (z 95% se při testu trefil stejně jako na webu) pokud ne, kliknete na tlačítko „Ehm no, but really close“. Poté se zeptá na dalších cca 5 otázek a má jasno. Otázky jsou v Angličtině psané formou “Is it woman? – Yes/No”, což doufám si všichni dokážou přeložit.

Výběr charakterů je opravdu velký. Jsou zde všichni zpěváci, herci (i z ČR/SR), postavy z her, filmů, vymyšlené charaktery (Cimrman) a mnoho dalších. Dále je tu tzv. Akinometr, který vám znázorňuje nakolik si je Akinátor jistý. Zde je ukázka, že funguje výborně. Nutností je připojení k internetu.

Ukázka jak je jednoduché a zábavné pracovat s Akinatorem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wAv6k9NFXg0[/youtube]

Aplikace stojí na AppStore 1,99€ nebo je zdarma na adrese Akinator.com

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Momento: verze 2.0 přináší vylepšení pro váš elektronický deník

Následující článek

Find my iPhone: nyní zdarma pro iPhone 4, iPad a iPod 4. generace

Související články
Číst více

10 nejlepších iOS aplikací za rok 2012

Rok 2012 byl plný nových aplikací, her a překvapení. Nyní se pomalu blíží ke konci a je čas na zhodnocení z oblasti aplikací a her na App Store. Přinášíme vám proto žebříček deseti nejlepších aplikací za rok 2012.