Akinator: aplikace, která uhádne na kterou osobu myslíte

Akinator.com je hodně známý web, který uhodne jakoukoliv alespoň trochu známou osobu. Od Paroubka přes, Engineera (Team Fortress 2), až po Patrika Harrise (HIMYM). Ano, Spíše ano, Nejsem si jistý, Spíše ne, Ne

Akinator.com je hodně známý web, který uhodne jakoukoliv alespoň trochu známou osobu. Od Paroubka přes, Engineera (Team Fortress 2), až po Patrika Harrise (HIMYM).

Aplikace se vás po spuštění zeptá na cca 25 otázek, na které odpovídáte z 5 možností:

Ano, Spíše ano, Nejsem si jistý, Spíše ne, Ne

Po zodpovězení všech otázek (většinou jich je okolo 15-25) vám hodí obrázek osoby, kterou uhádl (z 95% se při testu trefil stejně jako na webu) pokud ne, kliknete na tlačítko „Ehm no, but really close“. Poté se zeptá na dalších cca 5 otázek a má jasno. Otázky jsou v Angličtině psané formou “Is it woman? – Yes/No”, což doufám si všichni dokážou přeložit.

Výběr charakterů je opravdu velký. Jsou zde všichni zpěváci, herci (i z ČR/SR), postavy z her, filmů, vymyšlené charaktery (Cimrman) a mnoho dalších. Dále je tu tzv. Akinometr, který vám znázorňuje nakolik si je Akinátor jistý. Zde je ukázka, že funguje výborně. Nutností je připojení k internetu.

Ukázka jak je jednoduché a zábavné pracovat s Akinatorem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wAv6k9NFXg0[/youtube]

Aplikace stojí na AppStore 1,99€ nebo je zdarma na adrese Akinator.com

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Momento: verze 2.0 přináší vylepšení pro váš elektronický deník

Následující článek

Find my iPhone: nyní zdarma pro iPhone 4, iPad a iPod 4. generace

Související články

Pix’n Love Rush: skákačka pro milovníky retro her

V dnešní době graficky nadupaných her, kterých máme plné telefony, se něco jako retro hra zdá poněkud k smíchu - bylo to čtverečkované, pomalé, často to nejelo a vůbec - proč bychom se měli dnes k nějakým takovým hrám vracet? Najít důvod může být složité, ale já mám hned jeden - protože retro hra v moderním provedení je něco více než zajímavého.