Potřebné příslušenství k Apple iWatch

Hodinky od Applu jsou hromadně objednávány ze všech koutů planety a to znamená, že jejich hladoví uživatelé k nim budou potřebovat ještě mnoho příslušenství. Většina výrobců příslušenství pro výrobky Applu se zaměřovala hlavně na iPhony a iPady. Začíná však nová éra, která přináší rozjezd hromadné výroby příslušenství pro iWatch a my si ukážeme některé ze zajímavých kousků, které je možné zakoupit.

Bandstand

Bandstand je dockovací stanice pro hodinky Apple iWatch a velice luxusní stojánek v jednom. Stojan je velmi velký, masivní a je navržen tak, aby se stal v jakékoliv místnosti zároveň i dekorací. Pro nabití nebo odložení hodinek je stačí navléct na otočnou hlavu stojanu a hodinky opět použít, až budou potřeba. Rozhodně by bylo neestetické nechávat válet drahé hodinky jen někde na polici nebo na stole. Stojan ještě k dostání není, ale začátkem letošního léta míří na trh, takže se mohou uživatelé těšit na jeho příchod. Výrobcem a prodejcem je gobandstand.com.

Click

Click představuje adaptér pro připnutí libovolného pásku k hodinkám od Applu. Byl navržen pro rychlé a snadné připnutí pásku prostřednictvím jediného tlačítka, které se na něm zmáčkne. Jedná se o nedávno vytvořený projekt, který má slibnou budoucnost. Nároční uživatelé iWatch nebudou chtít používat jen jeden druh pásku k hodinkám a právě díky této vymoženosti bude možné ho libovolně měnit. Tato maličkost bude nabízena ve třech provedeních podle materiálu. Nejlevnější bude adaptér z plastových polymerů, dražší pak hliníkový adaptér a ten nejdražší bude z ušlechtilé oceli. Na trhu se objeví rovněž začátkem léta a jejich cena se bude pohybovat, v přepočtu, od 300 do 1000 Kč, dle typu materiálu.

Simple Station

Konečně stojan, který má význam. Jedná se o speciální stojan, který je určen jak pro iPhone, tak i pro hodinky iWatch. Je určen pro nenáročné uživatele, kteří chtějí ulevit svému zápěstí a na pracovním stole mít na očích oba své jablečné přístroje. Stojan disponuje velmi moderním tvarem, ale je o něm zatím bohužel jen minimum informací, neprozradíme vám ani cenu, ani materiál. Jeho prodejce, designedbymany.com, ho uvede na trh ještě během letošního roku.

Předchozí článek

Moment Lenses: iPhone objektivy pro profi fotografy

Následující článek

SmartPlate: iPhone vám řekne co jíte

Související články

BeejiveIM for iPad: IM, který raději nekupujte

Pokud jste si v nedávné době pořídili iPad a hledáte, jaké IM na něm používat, tak nestojíte před lehkou volbou. Narozdíl od menšího iPhonu či iPodu touch je počet instant messengerů značně omezen a např. povedené IM aplikace zdarma, jako Trillian nebo Meebo na iPadu nenajdeme (pokud tedy nebudeme emulovat stávající aplikace, což je ale pro dlouhodobější využití prakticky nepoužitelné). Poté tedy přichází na řadu několik "prověřených" IM messengerů, mezi které patří zejména IM+ či nyní recenzované BeejiveIM.