Potřebné příslušenství k Apple iWatch

Hodinky od Applu jsou hromadně objednávány ze všech koutů planety a to znamená, že jejich hladoví uživatelé k nim budou potřebovat ještě mnoho příslušenství. Většina výrobců příslušenství pro výrobky Applu se zaměřovala hlavně na iPhony a iPady. Začíná však nová éra, která přináší rozjezd hromadné výroby příslušenství pro iWatch a my si ukážeme některé ze zajímavých kousků, které je možné zakoupit.

Bandstand

Bandstand je dockovací stanice pro hodinky Apple iWatch a velice luxusní stojánek v jednom. Stojan je velmi velký, masivní a je navržen tak, aby se stal v jakékoliv místnosti zároveň i dekorací. Pro nabití nebo odložení hodinek je stačí navléct na otočnou hlavu stojanu a hodinky opět použít, až budou potřeba. Rozhodně by bylo neestetické nechávat válet drahé hodinky jen někde na polici nebo na stole. Stojan ještě k dostání není, ale začátkem letošního léta míří na trh, takže se mohou uživatelé těšit na jeho příchod. Výrobcem a prodejcem je gobandstand.com.

Click

Click představuje adaptér pro připnutí libovolného pásku k hodinkám od Applu. Byl navržen pro rychlé a snadné připnutí pásku prostřednictvím jediného tlačítka, které se na něm zmáčkne. Jedná se o nedávno vytvořený projekt, který má slibnou budoucnost. Nároční uživatelé iWatch nebudou chtít používat jen jeden druh pásku k hodinkám a právě díky této vymoženosti bude možné ho libovolně měnit. Tato maličkost bude nabízena ve třech provedeních podle materiálu. Nejlevnější bude adaptér z plastových polymerů, dražší pak hliníkový adaptér a ten nejdražší bude z ušlechtilé oceli. Na trhu se objeví rovněž začátkem léta a jejich cena se bude pohybovat, v přepočtu, od 300 do 1000 Kč, dle typu materiálu.

Simple Station

Konečně stojan, který má význam. Jedná se o speciální stojan, který je určen jak pro iPhone, tak i pro hodinky iWatch. Je určen pro nenáročné uživatele, kteří chtějí ulevit svému zápěstí a na pracovním stole mít na očích oba své jablečné přístroje. Stojan disponuje velmi moderním tvarem, ale je o něm zatím bohužel jen minimum informací, neprozradíme vám ani cenu, ani materiál. Jeho prodejce, designedbymany.com, ho uvede na trh ještě během letošního roku.

Předchozí článek

Moment Lenses: iPhone objektivy pro profi fotografy

Následující článek

SmartPlate: iPhone vám řekne co jíte

Související články