Find my iPhone: nyní zdarma pro iPhone 4, iPad a iPod 4. generace

Služba Find My iPhone umožňující zobrazit na mapě ztracené zařízení je nyní zdarma pro majitele iPhonu 4, iPadu a poslední generace iPodu Touch.

Služba Find My iPhone umožňující zobrazit na mapě ztracené zařízení je nyní zdarma pro majitele iPhonu 4, iPadu a poslední generace iPodu Touch.

Pokud tedy máte jedno ze zmíněných zařízení, můžete si nyní zdarma vytvořit MobileMe účet. Pro využití Find My iPhone je také třeba, aby zařízení běželo na poslední verzi iOS, tedy 4.2, která bude k dispozici dnes večer. V případě ztráty si budete moci zobrazit, kde jste přístroj nechali, zablokovat ho kódem, nechat na displeji zprávu pro nálezce (“V případě nálezu mě prosím kontaktujte na …”) nebo na dálku vymazat všechna data. V případě nalezení pak samozřejmě budete moci vše nahrát zpět ze zálohy.

48 comments
  1. hmm. minuly tyden jsem si ho kvuli tomu predplatil 😀

  2. Právě hledám něco takového protože se o svého miláčka moc bojím 😀 Ten mobile-me účet je zdarma navždy?

  3. Neví někdo jak je to hledání telefonu realizované? (jde mi o to, jestli telefon musí mít net, nebo SIMku, aby to fachalo …)

  4. jak bych mel “Find my iPhone” kdyz uz doma nemam zadnej jinej Apple “device”??? Hmm? 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Akinator: aplikace, která uhádne na kterou osobu myslíte

Následující článek

iOS 4.2 je k dispozici: co nového nabízí?

Související články

UniWar: tahová strategie zdarma po omezenou dobu!

UniWar obsahuje 3 různé rasy (Sapieno, Titan, Khralean) za které můžete válčit. Herních možností je opravdu hodně - kampaň, sólo hra nebo versus hra. Hrát můžete i online proti reálným soupeřům! Tahle vychytaná tahová strategie je nyní zdarma, proto stahujte, dokud nabídka ještě trvá!