Apple event: 27.1. vám to prozradíme

Další Apple event, na kterém se očekává představení nového tabletu, bude 27.1.2010. Koukněte se na shrnutí informací o konferenci Apple.

Jak určitě víte, Apple neuvádí své nové produkty jen tak. K tomuto účelu již tradičně pořádá tzv. “Apple eventy”, chcete-li konference, na kterých prezentuje vše o novinkách, které budou následovat v blízké budoucnosti.  Další podobný event bude 27.1.2010 v Yerba Buena Center v San Franciscu. Co to pro nás znamená? Především to, že se pravděpodobně již brzy dozvíme vše o hodně spekulovaném tabletu.

Možná se divíte, že nebylo toto datum známé již dřív. Jak ale bývá zvykem, Apple “upozorní” na svůj event pouhým rozeslání pozvánek “těm největším” mediálním obrům, kteří následně pošlou do světa i grafickou podobu pozvánky se sloganem. (iPhoneTips pozvánku nedostal… nechápu 🙂 pozn. admin)

Ptáte se proč je tolik rozruchu kvůli jedné pozvánce? Jak už to tak bývá zvykem u Apple, nic není jen tak, takže i pouhá pozvánka, resp. slogan eventu, něco naznačuje.

Již v minulosti jsme se dočkali zajímavých sloganů. Před uvedením iPhone byl na pozvánce sloga  “The first 30 years were just the beginning.” (“Prvních 30 let byl pouhý začátek.”). Před eventem, na kterém byl představem MacBook Air, byl na pozvánce vtipný slogan  “Something’s in the air” (“Něco je ve vzduchu”). Poslední Apple event se nesl ve znamení nových iPodů, takže event měl hudební slogan “It’s only rock and roll, but we like it.” (“Je to jenom rock and roll, ale nám se to líbí.”).

Na pozvánce k Apple eventu 27. ledna je slogan “Come see our latest creation.”, což v překladu znamená „Přijďte se podívat na náš poslední výtvor.“. Těchto pět slov prakticky potvrzuje, že na konferenci Apple představí novinku, kterou doposud neprezentovali. Dle mého názoru se zcela jistě jedná o tablet, protože iPhone, iPod, MacBook atd. není nový “poslední výtvor”.

Tomu, že o novém iPhone zatím nebude řeč, naznačuje i historie. Novinky o iPhone Apple tradičně uveřejňuje v září, proto svět prakticky ani příliš neočekává překvapení v podobě nového iPhone. Nechme se však překvapit, jak to bude celé doopravdy.
Spekulovat o novinkách můžete samozřejmě v komentářích pod tímto článkem, nebo v naší anketě.

Jaké novinky přinese Apple event 27.1.2010?

 • tablet (31%, 123)
 • iPhone OS 4 (30%, 121)
 • iPhone 4G (15%, 60)
 • software (iLife 2010, Aparature 3, nebo jiný) (15%, 58)
 • nové iPody (5%, 19)
 • nové Macy (4%, 17)

Celkem hlasujících: 189

9 comments
 1. tesiim tesiim 🙂 som velmi zvedavy, tiez myslim ze na 90% to bude tablet..

 2. tesiim tesiim 🙂 som velmi zvedavy, tiez myslim ze na 90% to bude tablet..

 3. prosím,mohl by mi někdo vysvětlit-co jsou to tablety?

  1. male kruhovite, obvykle biele ale casto aj farebne predmety urcene k uzivaniu podla prisne stanoveneho denneho rezimu, dodavane zalisovane v jednom kuse priesvitneho plastu tenkou hlinikovou foliou. Dostupne najobvyklejsie v lekarnach.

 4. prosím,mohl by mi někdo vysvětlit-co jsou to tablety?

  1. male kruhovite, obvykle biele ale casto aj farebne predmety urcene k uzivaniu podla prisne stanoveneho denneho rezimu, dodavane zalisovane v jednom kuse priesvitneho plastu tenkou hlinikovou foliou. Dostupne najobvyklejsie v lekarnach.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Push notifikace: problém s Facebookem

Následující článek

Stanza: knihovna ve vaší kapse

Související články

iPad: překročení dalšího milníku, nyní v prohlížení internetu

iPad je neskutečně žádané zařízení. To dokazuje jak i jistá nedostupnost po několika měsících od vydání, tak počet aplikací pro iPad vyvinutý, který v nedávné době překročil magických 100 000 (o kterém jsme Vám nedávno psali). iPadu se ale nedávno podařilo překročit ještě jednu metu, která patří také do důležitých milníků - a to více než 1% ze všech platform prohlížejících internet.

Spekulace: dotykový iPod Nano a dálkové ovládání nové iTV

S tím, jak se Apple Media Event přibližuje (je naplánována na 1. září), se začínají více a více rojit zůzné zvěsti a domněnky, co přesně Steve Jobs ve středu představí. Podrobněji se podíváme na dvě z nich - na dotykový displej, který se má objevit v nové generaci iPodu nano, a také na fámy okolo dálkového ovládání nové iTV, která má být poháněna iOS, tedy stejným systémem, který běží na našich iPhonech.
Číst více

Vyzváněcí melodie z iPhone v dubstepovém remixu

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!

Apple: nový hardware bude v Evropě nejspíše levnější

Pokud v blízké době plánujete nákup některého z nových Apple produktů, máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. Apple se dle několika zdrojů rozhodl, že je čas v dobrém slova smyslu změnit mezinárodní ceny (tj. změna cen se netýká samotného USA) a zlevnit tedy nové Apple produkty. Jakousi první "vlaštovkou" by měl být právě nový MacBook Air.