Strategická hra Townsmen vyjde pro iOS již tento rok

Townsmen byla strategická herní pecka už za dob Java her a hodně lidí na ní rádo vzpomíná. Jenže doba Java her je pryč, což si uvědomilo studio HandyGames a připravuje Townsmen pro iOS.

Townsmen byla strategická herní pecka už za dob Java her a hodně lidí na ní rádo vzpomíná. Jenže doba Java her je pryč, což si uvědomilo studio HandyGames a připravuje Townsmen pro iOS.

Hra bude mít oproti přechozím verzím vylepšenou grafiku a také by měli úplně zmizet protivníci, se kterými jste bojovali. Budete se tedy moci plně soustředit na tvorbu městečka a vydělávání peněz.

Těžko říci, proč to HandyGames trvalo tak dlouho, než se pustili i do iOS verze. App Store je totiž jedno z nejlepších míst, kde zvěřejnit svoji hru. A ještě k tomu, když byla dříve úspěšná na klávesových telefonech. Zážitek z dotykové verze by byl mnohonásobně větší. A také snad bude. HandyGames zveřejnilo, že “později tento rok” vyjde Townsmen pro iOS zařízení a také Android. Datum tedy neznáme, alespoň však máme k dispozici první herní trailer s několika záběry ze hry, tak si ho užijte.

Pro více informací o Townsmen mají fanoušci sledovat HandyGames na Facebooku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0XrRrIYCndk&feature=youtu.be[/youtube]

2 comments
  1. Gameloft se vrací ke kořenům? Že by konečně vyšla hra, která alespoň za něco stojí?
    Edit: Ah tak se omlouvám, to není hra od Gameloftu…nečekaně.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Velké milníky prodejností iOS her a aplikací na App Store

Následující článek

Nové reklamy na iPhone 4S se Siri sází na filmové hvězdy

Související články

Apple iPad: vtipné narážky na nový tablet

Prakticky ihned po startu prodeje iPadu se na internetu začaly objevovat obrázky, vtipy a parodie, který zesměšňují novinku Applu. Posledních pár týdnů jsem pečlivě ukládat ty nejlepší "fóry" týkající se iPadu a nyní vám je servíruji. Myslím, že většině z nich by se zasmál i sám Steve Jobs.
Číst více

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.