Strategická hra Townsmen vyjde pro iOS již tento rok

Townsmen byla strategická herní pecka už za dob Java her a hodně lidí na ní rádo vzpomíná. Jenže doba Java her je pryč, což si uvědomilo studio HandyGames a připravuje Townsmen pro iOS.

Townsmen byla strategická herní pecka už za dob Java her a hodně lidí na ní rádo vzpomíná. Jenže doba Java her je pryč, což si uvědomilo studio HandyGames a připravuje Townsmen pro iOS.

Hra bude mít oproti přechozím verzím vylepšenou grafiku a také by měli úplně zmizet protivníci, se kterými jste bojovali. Budete se tedy moci plně soustředit na tvorbu městečka a vydělávání peněz.

Těžko říci, proč to HandyGames trvalo tak dlouho, než se pustili i do iOS verze. App Store je totiž jedno z nejlepších míst, kde zvěřejnit svoji hru. A ještě k tomu, když byla dříve úspěšná na klávesových telefonech. Zážitek z dotykové verze by byl mnohonásobně větší. A také snad bude. HandyGames zveřejnilo, že “později tento rok” vyjde Townsmen pro iOS zařízení a také Android. Datum tedy neznáme, alespoň však máme k dispozici první herní trailer s několika záběry ze hry, tak si ho užijte.

Pro více informací o Townsmen mají fanoušci sledovat HandyGames na Facebooku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0XrRrIYCndk&feature=youtu.be[/youtube]

2 comments
  1. Gameloft se vrací ke kořenům? Že by konečně vyšla hra, která alespoň za něco stojí?
    Edit: Ah tak se omlouvám, to není hra od Gameloftu…nečekaně.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Velké milníky prodejností iOS her a aplikací na App Store

Následující článek

Nové reklamy na iPhone 4S se Siri sází na filmové hvězdy

Související články

iPhone 4S: První den prodeje v USA je podle operátorů rekordní

Zatímco internetový předprodej nového iPhonu 4S již v USA nějaký ten den běží, v pátek konečně nastal den D, tedy den, kdy se nový produkt dostal i do kamenných obchodů - a kdy mají dorazit předobjednávky z e-shopu. Jako již tradičně se na nový iPhone tvořily dlouhé fronty, které ale podle všeho nebyly tak dlouhé jako u předchozího modelu. Akcie Applu tak díky tomu páteční den uzavřely na rekordním maximu.

Samsung i9000 Galaxy S: ztrácí signál, nikoho to ale nezajímá!

Poslední týdny všechny servery píšící (nejen) o Apple masírují své čtenáře články o problémech se signálem iPhone 4. Je to proto, že iPhone je nejprodávanější telefon na světě a tyto články jsou pochopitelně hodně čtené. Napadlo vás ale, že podobným (a mnohdy větším) problémem trpí i jiné telefony? Ano, dokonce i (ne)úspěšná kopie iPhone od Samsungu, model Galaxy S. Jeho problém se signálem je o dost výraznější než u iPhone 4, přesto o této skutečnosti veřejnost žádné české internetové média neinformují. Rozhodli jsme se to změnit!