Zlaté stránky: nejužitečnější free aplikace

Nedávno se na AppStore objevila zajímavá aplikace Zlaté stránky, která je výborný telefoní seznam s neuvěřitelnou vychytávkou, a to mapy. Pojďte se kouknout na pár obrázků z této opravdu užitečné aplikace pro iPhone.

Pří (rychlém) spouštění aplikace vás přivítá klasické žluté logo, jak ho známe z tištěných Zlatých stránek.

IMG_0525

V samotné aplikaci si můžete vybrat z vyhledávání Firmy nebo Lidé. Pro demonstraci vyhledám svou oblíbenou restauraci Ambiente.

IMG_0526

Prakticky okamžitě se zobrazí seznam restaurací Ambiente. Velize zajímavé je, že pokud v tomto momentu iPhone otočíte “na bok”, tak vám Zlaté stránky nabídnou restaurace pěkně zobrazené na mapě.

IMG_0527

Pokud svůj iPhone opět vrátíte do “klasické” polohy a rozkliknete kontakt ze seznamu (viz. obrázek výš), zobrazí se kontaktní údaje restaurace.

IMG_0528

Kontakt můžete přeposlat, uložit si ho nebo najít trasu z vaší stávající pozice.

IMG_0529

Pro demonstraci to myslím stačí. Jistě uznáte, že tato aplikace je jedna z nejužitečnějších aplikací, samozřejmě především pro občany ČR. Aplikace je zdarma, proto neváhejte ani minutu a stahujte z AppStore.

7 comments
  1. Neuvěřitelné, další ulehčení složitému životu 😛 Tahle vychytávka je další z tisícůzjednodušením všech různých činností. Jsem zvědavej co přijde přístě

  2. Neuvěřitelné, další ulehčení složitému životu 😛 Tahle vychytávka je další z tisícůzjednodušením všech různých činností. Jsem zvědavej co přijde přístě

  3. Skvělá aplikace =) a protože seznam nemám rád, tak sem moc rád za každou alternativu =)

  4. Skvělá aplikace =) a protože seznam nemám rád, tak sem moc rád za každou alternativu =)

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Samurai: ovládněte samuraiský meč

Následující článek

Stoneloops!: návyková oddechová hra

Související články

Epic Citadel: Budoucnost her na iPhone a iPad je tu už dnes!

Jedním slovem - úžasná. Ale pekně postupně. Šéf Epic Games, firmy, která kromě jiného vyvíjí například sérii Unreal Tournament, včera na keynote ukázal, jak bude vypadat jejich první hra pro iOS platformu a zároveň tak v podstatě naznačil budoucnost iOS her. Demoverze této hry je už dostupná na App Store pro iPhone 4, 3GS a iPad. Přinášíme první dojmy z této 3D akce - jsou více než skvělé!