Zkuste být DJ, djay 2 pro iPhone je na chvíli zdarma

Chcete si oblíbené songy ve vašem iPhone zkusit smíchat jako DJ? Dnes máte jedinečnou šanci zístkat aplikaci djay 2 zcela zdarma! Tato appka díky povedenému uživatelskému rozhraní patří k těm nejlepším, které na AppStore pro iPhone seženete.

Chcete si oblíbené songy ve vašem iPhone zkusit smíchat jako DJ? Dnes máte jedinečnou šanci zístkat aplikaci djay 2 zcela zdarma! Tato appka díky povedenému uživatelskému rozhraní patří k těm nejlepším, které na AppStore pro iPhone seženete. Pochopitelne se skutečným DJingem nemá aplikace až tak moc společného, pokud ale chcete zkusit jak zní vaše oblíbené tracky dohromady, aplikace djay 2 od Algoriddim je dobrá volba. A navíc nyní zdarma.

Kromě aplikace pro iPhone lze koupit také djay 2 pro iPad, která ale bohužel v současnosti zdarma není, zaplatíte za ní na AppStore 8,99 €. Ve videu níž je pochopitelně představená především verze pro iPad, která je uživatelsky o něco přívětivější pochopitelně hlavně díky většímu displeji.

[youtube id=”mSsXrPxJ2rc” width=”100%” height=”auto”]

[button text=’djay 2 for iPhone’ url=’https://itunes.apple.com/cz/app/djay-2-for-iphone/id669198374?mt=8&uo=4&at=11lGAP’ color=’ #000000′] [button text=’djay 2 for iPad’ url=’https://itunes.apple.com/cz/app/djay-2/id669196929?mt=8&uo=4&at=11lGAP’ color=’ #000000′]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Následující článek

MetaWatch STRATA: dostupné hodinky pro iPhone a Android

Související články