Svatba

Softwarový inženýr měl na své svatbě Apple Vision Pro, jeho nevěsta z toho byla bez sebe

Svatba je zážitkem na celý život a snad každá nevěsta si přeje mít ze svatby krásné romantické fotky se svým ženichem. Internetem proletěl příběh o svatbě mladého softwarového inženýra Jacoba Wrighta, který nedokázal ani na své vlastní svatbě sejmout ze své hlavy Apple Vision Pro. S tímto zařízením je nafocený na své svatbě i poté, co ho jeho nová nevěsta výslovně požádala, aby ho ze sebe sundal.

Na nevšední svatbě s milovníkem technologií

Pro většinu lidí je svatba obdobím vzrušení, nových začátků a oslav lásky. Pro Jacoba Wrighta to byla sice důležitá chvíle, ale ne natolik, aby se rozloučil s Apple Vision Pro. K jeho cti je třeba říci, že ho Wright během obřadu nenosil, což by zjevně odstartovalo manželství na špatné noze. Nosil ho na posvatebních fotkách i na recepci.

Wright, softwarový inženýr ze startupu Runpod s umělou inteligencí, říká, že hraní s novými technologiemi je jeho koníčkem. Jeho manželka Cambree bohužel není velkým fanouškem Apple Vision Pro. Zařízení nazvala „trochu strašidelným“. To však nebylo vše. Cambree výslovně požadovala, aby se toto zařízení neobjevilo na jejich svatebních fotografiích.

Nevšední svatba s milovníkem technologií

Jen těžko si lze představit reakci jiných nevěst, které by něco takového nejspíše nevystáli. Cambree je zřejmě smířena s tím, že si bere člověka, který bude mít takové zařízení na hlavě po většinu času. Příběh vyvolal rozporuplné reakce, někteří ho berou vtipně, pro jiné jde o nepochopitelnou situaci, během které si ženich nedokáže vychutnat ani svatbu bez své závislosti na technologických senzacích. Fotografie ukazuje Cambree, jak vypadá znechuceně. Později objasnila, že znechucená nebyla, ale každý si o tom zajisté pomyslí své.

Wright odůvodnil nasazení náhlavní soupravy během velkého dne páru, protože mu to umožňuje zachytit prostorové video. Samozřejmě, že iPhone 15 Pro umí natáčet i prostorové video. Zřejmě hledal vhodnou výmluvu, aby se nemusel se svým zařízením loučit. Můžeme jen doufat, že si náhlavní soupravu sundal aspoň během svatební noci.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Youtuber otestoval odolnost Apple Vision Pro a vydrží překvapivě mnoho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek
monitorování

Budoucí Apple Vision Pro může dávat pozor na svalové napětí v těle uživatele

Následující článek
Apple

Od ukončení Apple Car je středem zájmu investic Applu AI

Související články