Apple

Od ukončení Apple Car je středem zájmu investic Applu AI

Když poprvé Apple povzbudil své fanoušky zprávou o vývoji vozidla, všichni z toho byli nadšení a netrpělivě očekávali jeho příchod. Jak roky ubíhaly a o Apple Car se psalo méně a méně, většina příznivců ztratila víru, že někdy vůbec vznikne. Nyní už je téměř jisté, že jde o skončený projekt. Některé projekty sice končí, ale jiné začínají a tím nejdůležitějším bude pro Apple zřejmě AI, tedy umělá inteligence.

Hlavní oblast pro směřování investic v Apple

Investiční banka Wedbush věří, že údajný krok Applu zrušit vývoj Apple Car poskytuje laserové zaměření na to, co bude pro společnost další senzací — AI . Spolehlivé zdroje říkají, že Apple ukončil práci na projektu Titan, což znamená, pokud je to pravda, že Apple Car nikdy nespatří světlo světa. To může některé zklamat, ale alespoň jedna investiční společnost je ohledně tohoto kroku optimistická.

Podle poznámky od Wedbush je rozpuštění projektu Titan a zaměření tohoto týmu na AI iniciativy tím správným krokem. Znamenalo by to urychlit vývoj iniciativ AI společnosti Apple, protože se v tomto roce a následujících letech stanou důležitějšími.

Poznámka je většinou pozitivní a zaměřuje se na potenciál vstupu Applu do definovanějších funkcí umělé inteligence. Pověsti naznačují, že iOS 18 by se mohl zaměřit na AI a CEO společnosti Apple Tim Cook řekl, že novinky o AI přijdou v průběhu roku 2024. Komentáře odrážejí to, co Wedbush dříve klasifikoval jako renesanci Apple s Apple Vision Pro a jejími produkty. V konečném důsledku by funkčnost mezi zařízeními mezi iPhonem, Vision Pro a produkty poháněnými umělou inteligencí mohla pohánět spotřebitelské možnosti použití.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Cook je nadšený z toho, že zařízení Apple získá ještě letos generativní AI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek
Svatba

Softwarový inženýr měl na své svatbě Apple Vision Pro, jeho nevěsta z toho byla bez sebe

Následující článek
Apple

Apple poráží Samsung na evropském trhu smartphonů

Související články
Číst více

Vyzváněcí melodie z iPhone v dubstepovém remixu

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!