Podle analytika Apple nestihne do roku 2024 vydat generativní umělou inteligenci

Umělá inteligence je stále více středem zájmu a to obzvláště u tak velké společnosti, jako je Apple. Analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že Apple nemůže vytvořit aplikaci ChatGPT do roku 2024, ale to je v rozporu s dalšími nedávnými fámami o generativní umělé inteligenci.

Jak to tedy je?

Ming-Chi Kuo využil nadcházející výzvy Applu k výdělkům, aby prozkoumal, kam se podle něj společnost bude ubírat v příštích několika letech. I když vidí AI v budoucnosti, nesouhlasí s jinými zprávami, které tvrdí, že Apple usiluje o spuštění aplikace v roce 2024.

„Pokrok generativní umělé inteligence společnosti Apple výrazně zaostává za jejími konkurenty, takže neočekávám, že by Apple o AI při výdělcích příliš hovořil,“ píše Kuo ve své úplné zprávě . “V současné době nic nenasvědčuje tomu, že by Apple v roce 2024 integroval AI edge computing a hardwarové produkty, takže je obtížné těžit z cen akcií Applu a jeho dodavatelského řetězce.”

To je v přímém kontrastu s Markem Gurmanem z Bloombergu , který tvrdí, že blíže nespecifikované zdroje tvrdí, že hlavní spuštění Apple AI je namířeno někdy v roce 2024.

Apple je samé překvapení. O Apple car jsme se také mnohokrát dočetli, že brzy bude a do dnes to nevypadá, že by někdy spatřilo světlo světa. U umělé inteligence to je ale jiné, protože už nyní s ní soupeří přední technologické firmy na trhu.

Předchozí článek

Podle analytika bude poptávka po iPhonu 15 bude nižší než po iPhonu 14

Následující článek

Muž, který sjel z útesu, byl zachráněn iPhonem 14

Související články

iPad hry: výběr těch nejlepších her pro iPad

V uplynulých dnech je o iPadu hodně slyšet. Nevím, zda je to dokonalým marketingem, parádním designem, fascinujícím interfacem, přijatelnou cenou, nebo třeba skvělým uměním Steva Jobse prezentovat nové výrobky, ale Applu se opět povedlo jejich nový produkt dokonale prodat (více o prodeji iPadu zde). Abych řekl pravdu, já osobně iPadu až tolik nevěřil a jeho koupi jsem neplánoval, ale po shlédnutí videí z hraní her měním názor - tuto dokonalou herní konzoly prostě musím mít!