Podle analytika Apple nestihne do roku 2024 vydat generativní umělou inteligenci

Umělá inteligence je stále více středem zájmu a to obzvláště u tak velké společnosti, jako je Apple. Analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že Apple nemůže vytvořit aplikaci ChatGPT do roku 2024, ale to je v rozporu s dalšími nedávnými fámami o generativní umělé inteligenci.

Jak to tedy je?

Ming-Chi Kuo využil nadcházející výzvy Applu k výdělkům, aby prozkoumal, kam se podle něj společnost bude ubírat v příštích několika letech. I když vidí AI v budoucnosti, nesouhlasí s jinými zprávami, které tvrdí, že Apple usiluje o spuštění aplikace v roce 2024.

„Pokrok generativní umělé inteligence společnosti Apple výrazně zaostává za jejími konkurenty, takže neočekávám, že by Apple o AI při výdělcích příliš hovořil,“ píše Kuo ve své úplné zprávě . “V současné době nic nenasvědčuje tomu, že by Apple v roce 2024 integroval AI edge computing a hardwarové produkty, takže je obtížné těžit z cen akcií Applu a jeho dodavatelského řetězce.”

To je v přímém kontrastu s Markem Gurmanem z Bloombergu , který tvrdí, že blíže nespecifikované zdroje tvrdí, že hlavní spuštění Apple AI je namířeno někdy v roce 2024.

Apple je samé překvapení. O Apple car jsme se také mnohokrát dočetli, že brzy bude a do dnes to nevypadá, že by někdy spatřilo světlo světa. U umělé inteligence to je ale jiné, protože už nyní s ní soupeří přední technologické firmy na trhu.

Předchozí článek

Podle analytika bude poptávka po iPhonu 15 bude nižší než po iPhonu 14

Následující článek

Muž, který sjel z útesu, byl zachráněn iPhonem 14

Související články