Treasure Grab: nacpěte si kapsy!

Krást v normálním životě je nejen neslušné a nenormální ale také nezákonné. Ale každý už někomu něco chtěl sebrat tak proč si to nevyzkoušet alespoň ve hře? Zlodějka Alya Loot na vás čeká!

Krást v normálním životě je nejen neslušné a nenormální, ale také nezákonné. Ale každý už někomu něco chtěl sebrat tak proč si to nevyzkoušet alespoň ve hře? Zlodějka Alya Loot na vás čeká!

Hlavní menu Treasure Grab.
Hlavní menu Treasure Grab.

Ano četli jste dobře – hlavním hrdinou není muž ale žena. Na její krásný štíhlý pas se můžete podívat ihned v menu, které určitě ihned zaujme pěkným kresleným stylem. Už podle názvu tedy budeme krást poklady a ne zrovna v malém měřítku!

Co zadavatel shání tentokrát?
Co zadavatel shání tentokrát?

Do hry se vžijete velice snadno díky krátkému a vtipnému tutorialu. Legendární zloděj (váš učitel) je chycen a aby byl propuštěn, tak musíte přimět celkem 4 obyvatele domu k odchodu.  Každý dům má přitom 3 patra což znamená celkem 12 levelů pokaždé s odlišným vybavením. Navíc každé patro má speciální předmět, který když získáte, tak za něj je nejen spoustu bodů (peněz) a také pěkně naštvete místního obyvatele.

treasure_zacatek
Grafika hry.

Před každou akcí vám poslíček řekne co shání a za tyto předměty poté dostanete třikrát tolik. A co to může být? Knihy, nábytek, nádobí, umění nebo dokonce jídlo. Takové věci se potom vyplatí sbírat přednostně. Samozřejmě to ale nebude bez překážek a bránit vám budou nejen stráže, ale i uklízečky. Abyste věděli kde stráže jsou, tak máte k dispozici ukazetele nejbližších “nepřátel”, jak je dobře vidět na obrázku nahoře.

Pokud se vám podaří kvalitní úlovek, tak se počet stráží v domě zvýší. Pokud vás chytí, tak naopak sníží. Jako pomocník bude malinký smajlík, duch, který pomáhá zlodějům. Duchů je celkem osm a postupně se odemykají. Pomohou vám od okamžitého sebrání všech věcí okolí až po… nechci vám kazit zážitek ze hry, takže neprozradím, ale  bez nich se neobejdete.

Shrnutí úspěchu.
Shrnutí úspěchu.

Než si stráže něčeho všimnou, tak máte dvě minuty. Po nich sice můžete loupit dál, ale rozezní se alarm, takže už běhají po okolí jako šílení a není to vůbec jednoduché. Pro únik musíte utéct z domu některým z východů.

Hra mě překvapila krásnou grafikou a velice chytlavou hudbou. Ovládá se jednoduše – kamkoli položíte prst tak se objeví virtuální d-pad nebo chcete-li kurzor. Věci kradete přeběhnutím přes ně a nebo dotykem. Hra sice stojí 2,39€ ale určitě za to stojí.

Kupovat můžete jako vždy na iTunes a nebo AppStore. 2,39€

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZZ-3moNpPCw[/youtube]

Předchozí článek

Doodle jump: velice návyková skákačka

Následující článek

iPhone OS: aktualizace na verzi 3.0.1

Související články