Tim Cook na Twitteru ukazuje jak “vypadají” fotky z iPhonu.

Šéf společnosti Apple, Tim Cook, si před pár dny na sociální síti Twitter utržil menší trapas. A neuškodil jen sobě, ale celému marketingu Applu. Dal totiž na interent fotku z iPhonu, které byla pořádně rozmazaná. I když má jablečná firma reklamní kampaň Shot on iPhone 6S, kde ukazuje, jak krásně dokáží jejich mobily fotit, tak se může stát takováto věc.

Do komentářů se ho uživatelé ptali, jestli náhodou nezaměnil svůj iPhone s konkurenčním Samsungem Galaxy S6, nebo jestli to Apple přiřadí do již zmíněné reklamní kampaně. I po stáhnutí fotky z Twitteru se fotka stala velmi virální a objevily se na ni i nějaké ty vtípky.

Co na to říct? Já si osobně myslím že Apple nemá co zkrývat a Tim to mohl přijmout jako vtip, nebo to vysvětlit tím, že iPhone je přece jenom mobil. A co si myslíte vy? TIM COOK LOL 2 TIM COOK LOL

Předchozí článek

SlowMo video freestyle lyžaře natočené na iPhone.

Následující článek

Jak by vypadala 3D tiskárna od Applu?

Související články

Apple iPhone 4: kompletní informace o novém iPhone!

Apple uvedl dlouho očekávaný iPhone 4. Novinek Steve Jobs představil několik. Asi největší ovace zaslouží nový 3,5" ISP displej s rozlišením 960×640. V novém iPhone se ukrývá ďábelsky rychlý procesor Apple A4, který známe z iPadu. Vylepšený je také fotoaparát, který kromě 5Mpx fotografií, dokaže zaznamenat také video v HD rozlišení 720p. Všechny důležité novinky o Apple iPhone 4 najdete v tomto článku!