Tim Cook na Twitteru ukazuje jak “vypadají” fotky z iPhonu.

Šéf společnosti Apple, Tim Cook, si před pár dny na sociální síti Twitter utržil menší trapas. A neuškodil jen sobě, ale celému marketingu Applu. Dal totiž na interent fotku z iPhonu, které byla pořádně rozmazaná. I když má jablečná firma reklamní kampaň Shot on iPhone 6S, kde ukazuje, jak krásně dokáží jejich mobily fotit, tak se může stát takováto věc.

Do komentářů se ho uživatelé ptali, jestli náhodou nezaměnil svůj iPhone s konkurenčním Samsungem Galaxy S6, nebo jestli to Apple přiřadí do již zmíněné reklamní kampaně. I po stáhnutí fotky z Twitteru se fotka stala velmi virální a objevily se na ni i nějaké ty vtípky.

Co na to říct? Já si osobně myslím že Apple nemá co zkrývat a Tim to mohl přijmout jako vtip, nebo to vysvětlit tím, že iPhone je přece jenom mobil. A co si myslíte vy? TIM COOK LOL 2 TIM COOK LOL

Předchozí článek

SlowMo video freestyle lyžaře natočené na iPhone.

Následující článek

Jak by vypadala 3D tiskárna od Applu?

Související články

iPhone 4: nová televizní reklama vyzdvihuje baterii

Apple vydal novou televizní reklamu na iPhone 4, ve které se dozvíte, že s iPhone 4 můžete déle hrát hry, stahovat data, poslouchat hudbu, nebo třeba sdílet obrázky. Musím potvrdit, že baterie je u iPhone 4 oproti iPhone 3 vydrží déle, na druhou stranu že bych na tom postavil televizní kampaň, to ne. Mám ale takové tušení, že toto není poslední spot, který na iPhone 4 vidíme.