Waterslide Extreme: svezte se na tobogánu

Hra, která je momentálně nejstahovanější free aplikace na App Store, se jmenuje Waterslide Extreme a jde o jízdu na tobogánu. Rychlé sbírání bodů, vyhýbaní se překážkám a jízda na co nejlepší čas je zábava – a navíc zdarma!

waterslide-50

Ve hře na vás čeká celkem 9 tratí (tobogánů), které musíte sjet v co nejlepším čase. Aby byla hra zajímavá, tak na vás na trati čekají různé bonusy a naopak překážky. Na obrázcích si můžete všimnout jaké:

waterslide-bonus

waterslide-slow

Těch je na trati poměrně dost a sbírat nebo naopak vyhýbat se není uplně jednoduché právě proto, že jízda v tobogánu je dost rychlá (zejména po projetí boostrem). Pokud v této rychlosti nezvládnete zatáčky tobogánu, tak jednoduše vylítnete z trati a hra vás v tu chvíli přenese na start. Naštěstí plynulost hry a s tím spojené ovládání je na dobré úrovni. Obrázek jak se hra ovládá je podle mě jasný.

waterslide-zataceni

Ve hře na vás čeká celkem 9 tobogánů. Zejména poslední  jsou poměrně těžké a jejich dojetí vás bude chvíli trápit. Určitě si párkrát vypadnete z trati. Bohužel 9 kol opravdu není mnoho a hru dohrajete brzy. Předpokládám, že to je jediný argument k tomu, aby autoři tuto hru nezpoplatnili.

Dost slov, koukněte na video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0wDx6JJpLH0[/youtube]

Hru seženete zdarma na App Store. Hezké klouzání přeju. 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: vydělali jsme téměř 2 miliardy dolarů

Následující článek

iPhone 3GS: na Slovensku od 31. července

Související články

Z1TV live: první český online TV přenos pro iPhone!

Rádio na iPhone již bylo, ale co online televizní přenos? Televize se českým uživatelům mobilů dosud vyhýbala jako čert kříži, nyní je tu ale ojedinělá aplikace od televizního kanálu Z1, která umožňuje sledovat přímý přenos plnohodnotného televizního vysílání online přímo ve vašem iPhone!