Waterslide Extreme: svezte se na tobogánu

Hra, která je momentálně nejstahovanější free aplikace na App Store, se jmenuje Waterslide Extreme a jde o jízdu na tobogánu. Rychlé sbírání bodů, vyhýbaní se překážkám a jízda na co nejlepší čas je zábava – a navíc zdarma!

waterslide-50

Ve hře na vás čeká celkem 9 tratí (tobogánů), které musíte sjet v co nejlepším čase. Aby byla hra zajímavá, tak na vás na trati čekají různé bonusy a naopak překážky. Na obrázcích si můžete všimnout jaké:

waterslide-bonus

waterslide-slow

Těch je na trati poměrně dost a sbírat nebo naopak vyhýbat se není uplně jednoduché právě proto, že jízda v tobogánu je dost rychlá (zejména po projetí boostrem). Pokud v této rychlosti nezvládnete zatáčky tobogánu, tak jednoduše vylítnete z trati a hra vás v tu chvíli přenese na start. Naštěstí plynulost hry a s tím spojené ovládání je na dobré úrovni. Obrázek jak se hra ovládá je podle mě jasný.

waterslide-zataceni

Ve hře na vás čeká celkem 9 tobogánů. Zejména poslední  jsou poměrně těžké a jejich dojetí vás bude chvíli trápit. Určitě si párkrát vypadnete z trati. Bohužel 9 kol opravdu není mnoho a hru dohrajete brzy. Předpokládám, že to je jediný argument k tomu, aby autoři tuto hru nezpoplatnili.

Dost slov, koukněte na video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0wDx6JJpLH0[/youtube]

Hru seženete zdarma na App Store. Hezké klouzání přeju. 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: vydělali jsme téměř 2 miliardy dolarů

Následující článek

iPhone 3GS: na Slovensku od 31. července

Související články

VLC Media Player: iPad už umí přehrávat AVI a MKV filmy!

Majitelé iPadů mají důvod k oslavě, protože byla vydána aplikace VLC Media Player. Jak jistě víte, doposud se filmy pro iPad musely konvertovat přes iTunes, což je dost nepohodlné. VLC ale bez potíží přehraje vaše avi a mkv soubory, takže už nebude problém do iPadu dostat jakékoliv filmy, seriály apod. Podívejte se na první video VLC Media Playeru na iPadu!

Threads: speciální aplikace pro nákup triček na Threadless

Threadless je ojedinělý internetový obchod nabízející oblečení s originálními motivy. Ty si odhlasovávají sami zákazníci, a tak se do prodeje dostane vždy jen to nejlepší. Nyní se na App Store objevila aplikace, která by měla usnadnit nakupování na tomto serveru. Bohužel dělá ale spíše přesný opak. Napadlo mě však další využití - databáze wallpaperů …