Rock For People 2012: festivalová aplikace je na světě

Chystáte-li se na “dospělácký” osmnáctý ročník festivalu Rock For People v Hradci Králové a nebojíte se s sebou vzít i svůj iPhone, určitě si stáhněte oficiální aplikaci, která se právě včas objevila v App Store!

Chystáte-li se na “dospělácký” osmnáctý ročník festivalu Rock For People v Hradci Králové a nebojíte se s sebou vzít i svůj iPhone, určitě si stáhněte oficiální aplikaci, která se právě včas objevila v App Store!

Loni festival vyšel vstříc mobilní verzí webu, letos datové tarify potrápíte ještě méně. Nová aplikace obsahuje všechny potřebné informace bez potřeby připojení k internetu.

Kromě abecedního seznamu kapel a programu rozděleného na dny nabízí aplikace také timeline, tedy (víceméně) přehledné znázornění koncertů, které byly, jsou a budou.

Zároveň je v aplikaci také sekce vyhrazena pouze pro aktuální události, se kterou získáte přehled o aktuálním dění mnohem rychleji. V každém ze zmíněných zobrazení je pak samozřejmě možné rozkliknutí profilu kapely s krátkým popiskem, časem vystoupení a odkazy na T-music, Google vyhledávání a YouTube.

Hlavním důvodem pro stažení ale určitě bude upozornění na akce, které jste si přidali do oblíbených. Jakmile přijde nejvyšší čas k přesunu pod pódium, aplikace vám dá vědět.

Určitě se bude hodit i mapa, která sice nebyla nijak přizpůsobena dotykovému rozhraní, i tak se s ní lze ale zorientovat. Škoda je jen to, že se na starších přístrojích (3GS a níže) z výkonnostních důvodů  zobrazuje v komprimovaném formátu JPG, a tak není dokonale čitelná při větším přiblížení. Uživatele s novějšími přístroji ale tento problém dle tvůrců aplikace nepotká.

Nechybí ale ani další důležité informace, bez internetu se tak dozvíte vše potřebné o dopravě, stravování, či třeba první pomoci.

Již jen pomyslnou třešničkou je sekce novinek, díky které budou organizátoři moci (jak sami píší) rozesílat informace o posunech v programu, blížících se autogramiádách, náhlých výkyvech počasí nebo zajímavých partnerských akcí.

Sice se najdou místa, kde by se dalo pár detailů doladit, i tak se vám ale aplikace určitě šikne: všechny potřebné informace v ní najdete a upozornění těsně před koncertem vás ušetří od potřeby neustále kontrolovat čas.

Rock For People 2012 – App Store – zdarma

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS tip: zámek expozice a ostření při focení

Následující článek

Composite: umělcem snadno a rychle

Související články

Mall.cz: Tisková zpráva oznamuje start prodeje iPhone 4 už zítra!

Před pár okamžiky mi do e-mailu přistála zajímavá tisková zpráva od internetového obchodu Mall.cz. Jak jistě víte, čtenáře iPhoneTips neunavujeme PR textem, dnes ale uděláme výjimku, protože Mall ve své zprávě informuje, že bude mít iPhone 4 32GB už zítra skladem! Bohužel cena za exkluzivní předprodej je vysoká, za 32GB model zaplatíte 26.990Kč.