Reckless Racing 2: pokračování závodní pecky již 2.února

Pokračování závodní hry Reckless Racing od firmy Polarbit přijde do App Store 2.února. S novým pohledem na hru se bude pokoušet nový díl zaujmout, zvládne to?

Pokračování závodní hry Reckless Racing od firmy Polarbit přijde do App Store 2.února. S novým pohledem na hru se bude pokoušet nový díl zaujmout, zvládne to?

Polarbit slíbil uvedení hry už na prosinec 2011, ovšem tento termín nedodržel. Celou dobu nás vývojáři zásobují screeny nového vozového parku. Grafika totiž doznala od prvního dílu znatelné vylepšení. Jak bude vypadat při hře ještě nevíme, avšak z jediného vydaného teaseru vypadají auta, prostředí i fyzika opravdu úchvatně. Už první díl v sobě nesl nádech arkádové hry s hodinami zábavy, doufejme, že tomu tak bude i u druhého dílu. Recenzi onoho prvního dílu Reckless Racing si můžete přečíst na našem webu:

Reckless Racing: akční závody pro iPhone i iPad

V novém dílu se můžete těšit na singleplayerovou kampaň s delšími a mnohem nebezpečnějšími tratěmi, velká grafická vylepšení, vylepšování aut, vylepšení umělé inteligence, multiplayer a nová, také vylepšená, auta.

Pojďme se tedy podívat na teaser z Reckless Racing 2 a následně na pár screenů od vývojářů. Nová auta vypadají opravdu pěkně.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4pY8LPMZ8GE&feature=youtu.be[/youtube]

UPDATE: Studio Polarbit vydalo nový trailer!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9YVbREu6ldU&feature=youtu.be[/youtube]

Předchozí článek

Liquipel: získejte voděodolný iPhone za příplatek $59

Následující článek

Fit Freeway: zhubněte s hrou pro iOS

Související články