Nové fotky přímo z Apple Campusu.

Na internetu se objevily nové fotky ze stavby nového sídla Applu zvaného Apple Campus 2, neboli Spaceship. Na celý projekt bude po dokončení instalováno více, než 3000 zakřivených skel o rozměrech 15×3,2 metru. Sídlo je (jak asi většina z vás ví) ve tvaru prstence, jehož obvod bude po dokončení činit 1,6 km, což je úctyhodná velikost. Pokud jde o komplex jako celek, tak bude dokončen na konci tohoto roku, celá firma se do něj má přestěhovat v prvním čtvrtletí roku 2017. Stavba je také označována jako jednu s největší šetrností na životní prostředí.

gg tt zz

Předchozí článek

Coca-Cola začne prodávat obaly ze kterých lze vytvořit cardboard.

Následující článek

Novinky ohledně iPhonu 5SE

Související články

Týden s iPad 2: zkušenosti s novým tabletem od Apple

Jak určitě víte, v pátek 25.3. odstartoval prodej iPadu 2 v ČR. Do redakce také jeden kousek dorazil, konkrétně 16GB model s 3G. Přečtěte si náš týdenní test iPadu 2, ve kterém jsme vyzkoušeli řadu aplikací, výdrž na baterie, vychytaný Smart Cover, nebo si třeba pohráli s AirPlay a domácím stereem.

Soutěž: vyhrajte dockovací stanici SONY za téměř 4.000 Kč

Myslíte si, že byste doma využili dockovací stanici pro iPhone a iPod od SONY, která je vybavená 7" (17,6 cm) LCD displejem plně kompatibilním s knihovnou v iOS, AM/FM anténou, 1GB vnitřní pamětí, USB, slotem na paměťové karty a především solidním repro? Nyní máte unikátní možnost tento parádní gadget v hodnotě 3.800 Kč vyhrát!