Nová sluchátka Applu? V přihlášce FCC se objevily Beats Studio Buds

Pracuje Apple na nové verzi sluchátek? Podle všeho ano, ostatně, tato společnost ukazuje ráda pokrok se všemi svými produkty, sluchátka nevyjímaje. Regulační databáze FCC nyní ukazuje připravovaná sluchátka Beats Studio Buds od společnosti Apple. Patent odhaluje jejich pravděpodobné finální jméno a potvrzuje očekávané návrhy.

Po nedávné zprávě, že Apple pracuje na nových sluchátkách, to nyní potvrdilo přihlášení do regulační databáze Federální komunikační komise.

Zatím o sluchátkách nevíme skoro nic

Kromě jejich názvu a jednoho základního diagramu obsahuje seznam FCC pod interními referenčními čísly Apple A2512 a A2513 uvádí málo informací. Existuje spousta podrobností o konkrétním testování přenosu Bluetooth, ale také kopie žádosti společnosti Apple o zachování důvěrnosti.

Jediným představeným diagramem je tedy diagram, který má společnost Apple sledovat při umisťování svých značek FCC. Apple nemůže prodávat různá zařízení bez schválení FCC, ale takové schválení není konkrétním průvodcem, kdy může být produkt spuštěn. Je rozumné očekávat, že to bude brzy.

Jelikož Apple neustále testuje nové technologie a zběsile přihlašuje nové a nové patenty, měly by sluchátka nejspíše disponovat funkcemi a technologiemi, které donutí uživatele Applu, aby do takových sluchátek investovali své peníze. Můžeme zatím jen s napětím čekat, kdy se objeví více informací o těchto sluchátkách a jak budou onkrétně vypadat.

Předchozí článek

Apple AR inteligentně identifikuje a komentuje zajímavé položky

Následující článek

4 nejlepší celosvětově prodávané smartphony v 2. čtvrtletí byly iPhony

Související články
Číst více

Vítejte na novém iPhoneTips.cz

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.

Modern Combat 2: Nejlepší 3D multiplayerová hra dobyla AppStore

A je to tady, jedna z nejočekávanějších her pro iPhone byla dnes umístěná na AppStore. O jaké hře je řeč? Přece o Modern Combat 2: Black Pegasus, která kromě dokonalé grafiky pro Retina displej, možnosti využít gyroskop, 15 zbraní a mnoho dalšího, přináší také 4 multiplayer módy, které může hrát až 10 hráčů současně! Pojďme se na Modern Combat 2 podívat detailněji.