iPhoneDevCamp: přijďte na pražskou konferenci

V sobotu 23.1.2010 se v Praze bude konat konference iPhoneDevCamp za účasti Adobe, Apple Europe, WinStrom, Digit a dalších. Akce je určena jak pro vývojáře začínající na platformě Apple, tak pro zájemce, kteří rádi shlédnou různé možnosti práce s iPhonem.

V sobotu 23.1.2010 se v Praze bude konat konference iPhoneDevCamp za účasti Adobe, Apple Europe, WinStrom, Digit a dalších. Akce je určena jak pro vývojáře začínající na platformě Apple, tak pro zájemce, kteří rádi shlédnou různé možnosti práce  s iPhonem.

Zajímavostí rozhodně bude představení a porovnání s platformou Android od Google firmou INMITE. Součástí semináře je také soutěž o věcné ceny od společnosti Adobe v hodnotě více jak 120 000 Kč. Podrobnější informace naleznete na iphonedevcamp.cz. Vzhledem k omezenému počtu míst se prosím nezapomeňte zaregistrovat na našich stránkách. Registrační poplatek činí 250,-Kč.

Místo konání konference iPhoneDevCamp:

Konferenční centrum CITY se nachází na Pankráci na území městské části Prahy 4. Jeho pozice tak umožňuje přímé a bezproblémové napojení jednak na systém silničních komunikací, jednak systém silničních komunikací. Vedle dobrého tramvajového a autobusového spojení je atraktivnost lokality podtržena stanicí metra Pankrác na trase C, s realizací plánované trasy D se Konferenční centrum CITY objeví na průsečíku obou linek, a jeho význam tak ještě vzroste.

Mapa

Adresa konferenčního centra:
Konferenční centrum CITY
Na Strži 63/1676, 140 62 Praha 4 – Pankrác

Blesková soutěž – vyhrává ten nejrychlejší!

Pravděpodobně už víte, že každý fanoušek iPhoneTips.cz na Facebooku může vkládat komentáře na naší zeď. Díky tomu vaše dotazy, názory a komentáře může vidět opravdu velké množství lídí, resp. fanoušků iPhoneTips. Staňte se také fanouškem naší stránky na sociální síti Facebook a získejte možnost vyhrát.

Pravidla soutěže jsou jednoduché – nejrychlejší fanoušek naší stránky, který napíše na naší zeď text “Chci na pražský sraz iPhoneDevCamp 23.1.2010 ZADARMO!”, získá volný vstup na tuto konferenci. Vyhrává ten, který zanechá na zdi stránky iPhoneTips.cz na Facebooku tuto zprávu jako první!

Tato soutěž je publikována 6. ledna 2010 ve 12:00.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Recenze Magic Mouse: díky software dokonalá

Následující článek

GunMan: Až příliš reálná střílečka?

Související články

Nike+: aplikace, které vám usnadní běhání

Před několika dny jsme vám představili technologii Nike+. Samostatný čip Nike+ samozřejmě nestačí, potřebuje také software, kterým budete tuto technologii ovládat. Při používání tohoto systému se dostanete celkem ke třem programům - Nike aplikaci v iPodu/iPhonu, iTunes a stránkám Nike Running. Tento software vám v dnešním článku představím.

Penultimate: oblíbený a podařený zápisník pro iPad

Penultimate je synonymem sešitu na iPadu. Nebo aspoň nějak tak by se dala tato aplikace charakterizovat. Když Penultimate poprvé zapnete, objeví se vám tutoriálový sešit, který vás provede ovládáním samotného programu. Pokud již máte zakoupenou nějakou aplikaci z iWork od Applu, tak tento tutoriálový postup nejspíš znáte. A podobností s iWork (zejména s Pages), je tu více. Například zobrazení sešitu v Penultimate je dost podobné těm, jako to mají Pages.