iPhone 15 Pro by měl získat tmavší odstín modré

O barevných možnostech pro nadcházející iPhone 15 se šuškalo hodně a nejnovější je návrat k modrému odstínu pro modely Pro. Apple obvykle uvádí na trh alespoň jednu jedinečnou barvu s každým novým modelem Pro s cílem zvýšit prodeje s jedinečným telefonem. Letos tomu pravděpodobně nebude jinak, Apple se rozhodl pro známé odstíny a vše okořenil jednou variantou. Tento rok byla pověstná barva tmavě červená, která zašla tak daleko, že vytyčila hexadecimální kód pro předpokládaný odstín. To však nakonec nemusí být ten případ, protože nová zpráva tvrdí, že neexistují žádné známky toho, že by se tato specifická barva vyvíjela.

Nový odstín modré

Jak informoval MacRumors, na základě informací sdílených spolehlivým leakerem známým jako „Unknownz21“, Apple zjevně pracuje na novém odstínu modré pro řadu iPhone 15 Pro. Tento nový odstín bude mít údajně šedý podtón, který by měl doplnit nový titanový rám v nadcházejícím telefonu.

Jak je uvedeno ve zprávě, nová barva by mohla být podobná modrému odstínu, který Apple použil u iPhonu 12 Pro, který společnost nazvala „Pacific Blue“. Až na to, že tentokrát může být ještě tmavší a ten šedý tón může být zřetelnější.

Tato nová modrá barva bude údajně uvedena na trh spolu se známými oddanými, včetně Space Gray a stříbrné, a také s možností „titanově šedé“.

Pokud jde o tuto zvěstovanou červenou barvu, únikář říká, že neviděl žádné známky toho, že by ji Apple v této fázi vyvíjí. Mezitím se tato nová modrá barva již údajně objevila na prototypových jednotkách.

Nicméně i leaker tvrdí, že Apple může v tuto chvíli věci jen testovat a nic není zaručeno. To může znamenat, že je stále možné, že nová tmavě červená barva bude střihem pro podzimní start. Applu není modrá vůbec cizí, technicky vzato, i když u svých špičkových modelů ne vždy vsadil na tento konkrétní odstín. iPhone 12 Pro představil možnost Pacific Blue, zatímco iPhone 13 Pro uvítal odstín Sierra Blue.

Pokud jde o telefony jiné než Pro, modrá se dostala do nabídky a zase z ní vystoupila zpět do iPhone XR. Apple možná bude potřebovat atraktivní novou barvu, která pomůže zmírnit šok z nálepek pro zákazníky, kteří chtějí tento rok upgradovat na iPhone 15 Pro Max.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Největším problémem výroby headsetu Vision Pro společnosti Apple jsou displeje

Následující článek

Apple Card může být uvedena na trh v Indii

Související články

Zkušenost s Lightning redukcí pro váš nový iPhone 5

O zmiňovaném doplňkovém produktu toho moc nevíme, a to i přes skutečnost, že se v online Apple Store nabízí více jak měsíc. S příchodem nového iPhonu 5 museli jeho uživatelé řešit otázku konektivity s příslušenstvím, které doposud používali. iPhone 4/4S, potažmo všechna zařízení dopusud vydaná používají 30 pinový datový konektor.