iPad stojánek: jak postavit stojan pro iPad za 30s (video)

Loňské září vám iPhoneTips přinesl zajímavý tip jak si doma jednoduše postavit stojánek pro iPhone. Netrvalo dlouho a na YouTube se objevil kuriózní návod na postavení stojanu pro iPad v domácích podmínkách, jednoduše a během 30 vteřin.

Loňské září vám iPhoneTips přinesl zajímavý tip jak si doma jednoduše postavit stojánek pro iPhone. Netrvalo dlouho a na YouTube se objevil kuriózní návod na postavení stojanu pro iPad v domácích podmínkách, jednoduše a během 30 vteřin.

Autor použil obyčejné kovové ramínko a pomocí několika ohnutí dostal plně funkční stojan pro iPad.

Estetická stránka stojanu asi nebude patřit k nejsilnějším, na druhou stranu za nulové investice a během 30 vteřin můžete získat nouzový stojánek, který se bude hodit třeba při dlouhých večerech na hotelu. 🙂

8 comments
  1. Dáte sem někdo prosím odkaz na to jak udělat stojan pro iPhone ?

  2. Dáte sem někdo prosím odkaz na to jak udělat stojan pro iPhone ?

  3. Dáte sem někdo prosím odkaz na to jak udělat stojan pro iPhone ?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Tetris: legenda pro iPhone v 80% slevě pouze dnes!

Následující článek

Foursquare: užitočná aplikácia s veľkou budúcnosťou

Související články

Chattero UK: elegantní iPad kecálek pro Facebook (soutěž)

Příjemný a jednoduchý interface. Cenově dostupný kecálek, určený pouze pro Facebook - tak by se dal charakterizovat Chattero UK. Troufnu si říci, že se nejedná o tolik známou aplikaci v našich končinách, a to i přesto, že za jejím vznikem stojí Petr Čekyl - autor známých aplikací jako SMS zdarma, MHD či Train & Bus - Europe. Nyní už se ale pojďme podívat blíže na samotnou aplikaci, která, jak brzy zjistíte, si takové přehlížení určitě nezaslouží.