iPad stojánek: jak postavit stojan pro iPad za 30s (video)

Loňské září vám iPhoneTips přinesl zajímavý tip jak si doma jednoduše postavit stojánek pro iPhone. Netrvalo dlouho a na YouTube se objevil kuriózní návod na postavení stojanu pro iPad v domácích podmínkách, jednoduše a během 30 vteřin.

Loňské září vám iPhoneTips přinesl zajímavý tip jak si doma jednoduše postavit stojánek pro iPhone. Netrvalo dlouho a na YouTube se objevil kuriózní návod na postavení stojanu pro iPad v domácích podmínkách, jednoduše a během 30 vteřin.

Autor použil obyčejné kovové ramínko a pomocí několika ohnutí dostal plně funkční stojan pro iPad.

Estetická stránka stojanu asi nebude patřit k nejsilnějším, na druhou stranu za nulové investice a během 30 vteřin můžete získat nouzový stojánek, který se bude hodit třeba při dlouhých večerech na hotelu. 🙂

8 comments
  1. Dáte sem někdo prosím odkaz na to jak udělat stojan pro iPhone ?

  2. Dáte sem někdo prosím odkaz na to jak udělat stojan pro iPhone ?

  3. Dáte sem někdo prosím odkaz na to jak udělat stojan pro iPhone ?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Tetris: legenda pro iPhone v 80% slevě pouze dnes!

Následující článek

Foursquare: užitočná aplikácia s veľkou budúcnosťou

Související články

Rage (HD): 3D střílečka s nejlepší grafikou současnosti

Když jsem vám před dvěma týdny psal preview o hře Infinity Blade a označil jí za nejlépe graficky vydařenou hru pro iOS těchto Vánoc, šeredně jsem se zmýlil. Zakladatel id Software (ano, ti, kteří stvořili legendární Doom a Quake) John Carmack totiž v těchto dnech vydal hru s názvem Rage, která má všem dosavadním střílečkám na iPhone, iPod i iPad nakopat zadek!