Instagram umožní zveřejňování příspěvků přes prohlížeč. Majitelé iPadu, neradujte se.

Instagram byl už od svých počátků velmi moderní sociální sítí, která se zjevně zaměřuje pouze na uživatele telefonu. Oproti například Facebooku nebo YouTube výrazně omezuje uživatele, kteří chtějí tvořit / konzumovat obsah jinde než právě na chytrém telefonu. Instagram je ale nyní o krůček blíže pohodlnějšímu užívání.

Nově totiž můžete zveřejňovat příspěvky na Instagram i skrz webový prohlížeč na počítači. Vypadá to však, že síť uvolňuje tuto funkci uživatelům postupně, takže pokud jste šťastlivci, tak v pravém horním rohu hned vedle srdíčka uvidíte známe tlačítko „+.”

Vsadím se, že několika uživatelům iPadu na chvíli zaplesalo srdíčko, ale zase se neradujte. Zrovna na tabletech je tato funkce stále vypnutá. Skoro to vypadá, jakoby si skrz iPady Instagram s Applem řešili nějaké osobní spory a odmítal i jednoduše naprogramovat aplikaci právě pro iPad.

Editace a zveřejňování fotek probíhá velmi podobně jako na telefonech. Můžete si vybrat různé efekty, přidávat popisky, místo a označovat přátele. Fotky můžete vybírat ze souborů nebo přímo přetahovat do okna prohlížeče.

Zdroj: 9to5mac

Předchozí článek
apple glass

Apple Glass by mohly umístit virtuální ovládací prvky do ruky nositele

Následující článek

Jak se pašují iPhony v Indii?

Související články