Fotoaparáty iPhone 15 Pro Max se přeuspořádají tak, aby vyhovovaly periskopické čočce

Vzhledem k zavedení nové periskopické čočky může dojít k záměně pozic teleobjektivů a ultraširokoúhlých čoček v iPhone 15 Pro Max. Podle nedávno zveřejněného tweetu uživatelem @URedditor tvrdí, že nedávno získali nezávislé ověření, že periskopová čočka bude k dispozici pouze na iPhone 15 Pro Max. Ve středu na to navázali dalším komentářem.

Co únik říká?

Únik nyní říká, že Apple mění uspořádání fotoaparátu na iPhone 15 Pro Max. Fotoaparát s periskopickým objektivem je mezi bleskem a snímačem LiDAR a ultraširokoúhlý a teleobjektiv mají prohozené pozice.

https://twitter.com/URedditor/status/1658596215951441920

Přetrvávaly zvěsti o zahrnutí periskopové čočky, především pro model Pro Max. V červenci 2022 analytik Ming-Chi Kuo spekuloval, že periskopová čočka by mohla být rozšířena na všechny modely iPhone 16 po iPhone 15 Pro Max.

V lednu 2023 však Kuo na Twitteru objasnil , že periskopovou kameru bude mít pouze „model nejvyšší úrovně“ v rámci řady iPhone 16.

Mezitím má Apple leaker @URedditor nebo „Unknownz21“ přesné záznamy, i když ne dlouhou historii. Získali rané verze kódu iOS 14 a odhalili „Gobi“ AR kódy, které se později vyvinuly v skenovatelné App Clips.

Mezi další zvěsti od Unknownz21 patří fotografie USB-C portu iPhone 15 Pro a podpora Wi-Fi 6E v modelech Pro.

Předchozí článek

Francie nechápe, proč mají různé modely iPhone různé části

Následující článek

Uživatelé Androidu v posledním desetiletí stále více přecházeli na iPhone

Související články