Dexter the Game 2: tento podzim se bude vraždit

Seriálový hrdina Dexter přichází na herní zařízení již podruhé. V jeho příběhu na iPhonu, iPadu a iPodu Touch budete moci vraždit už na podzim.

Seriálový hrdina Dexter přichází na herní zařízení již podruhé. V jeho příběhu na iPhonu, iPadu a iPodu Touch budete moci vraždit už na podzim.

V App Store už Dextera nalezneme [iPhone/iPad], hra je to vcelku ucházející, ovšem na její cenu je příběh až žalostně krátký. Vývojáři a sponzoři hry o tom samozřejmě ví a v druhém dílu nás čeká dokonce nekonečná kampaň. Jak je to možné? Každý vrah a jeho případ bude totiž jednotlivě generovaný, takže je nebudete moci vyčerpat. Otázkou je, jestli to je dobrý kompromis, já osobně mám raději hry, které někdy skončí.

Nějaké větší novinky se zřejmě nechystají, hra jako taková byla v základu dobrá. Vylepšená bude samozřejmě grafická stránka hry. Musíme však doufat, že vývojáři nezaspí a díky náhodně generovaným zločinům nebude hra po čase opakující se. Na vývoji se podílí i hlavní herec ze seriálu, Michael C. Hall, který i namluví komentáře pro hru. Hra má naplánované datum uvedení společně se sedmou sérií seriálu Dexter, takže ji můžeme očekávat někdy kolem 30. září 2012.

Zatím se podívejte na trailer s ukázkami ze hry:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bbpyed9ejsU&feature=youtu.be[/youtube]

Předchozí článek

iPhone 3GS dostane VIP mail a sdílení Photo Streamu

Následující článek

Macally SmartMate: zadní kryt pro iPad se Smart Coverem

Související články