Decide-o-tron: řekne vám, co si chcete hrát

Decide-o-tron je nejjednodušším způsobem, jak nalézt hry, které se vám budou líbit.

Decide-o-tron je aplikací, která pomůže komukoli, kdo se jenom trochu zajímá o hry, a neví, co hrát příště. Tato aplikace funguje podobně jako systém hodnocení služby Netflix, která poskytuje streamování filmů za měsíční poplatek. Díky tomuto systému je Decide-o-tron nejjednodušším způsobem, jak nalézt hry, které vám budou sedět.

Jak již bylo řečeno, Decide-o-tron navrhuje hry podle vašeho vkusu. Když poprvé aplikaci spustíte, Decide-o-tron si vyžádá některé uživatelské údaje, přesněji řečeno věk, pohlaví a PSČ (místo). V druhé fázi si nastavíte vaše preferované platformy. Seznam je dosti dlouhý, obsahuje například i postarší konzoli Nintendo 64. Bohužel databáze zatím neobsahuje platformu Mac ani iOS, takže tady vám Decide-o-tron nepomůže.

Vy jako uživatel potom začnete jednotlivé tituly hodnotit na stupnici od jedné do pěti. Můžete si také stáhnout údaje o vašich již hraných titulech z Xbox Live nebo Playstation Network, což proces zadávání her značně urychlí. Poté, co aplikaci Decide-o-tron poskytnete dostatek dat, se konečně může připojit na internet a s pomocí databáze Penny Arcade vám poskytne seznam doporučených her, které by se vám mohli dle vašeho vkusu líbit. Tyto výsledky můžete dále třídit podle platformy nebo žánru.

Můžete také pomocí vyhledávání hledat specifickou hru a hry, které víte, že nejsou pro vás, můžete bez problému ignorovat. Nové hry, které objevíte, si také můžete přidat do vašeho Wishlistu, díky čemuž budete informování o novinkách ohledně nevydaného titulu. Váš seznam titulů z wishlistu si můžete také poslat na email. Vaše knihovna je také vždy přístupná k prohlížení.

Decide-o-tron je tedy neskutečným pomocníkem, hlavně když nevíte, co nového si zahrát. Doporučení se většinou do mého vkusu strefily, ale vše záleží na tom, kolik her ohodnotíte.  Pokud se vám výsledky nezdají, vždy můžete ještě použít filtr. Vzhled aplikace je jednoduchý a všechny funkce jsou jednoduše k nalezení. Češtinu aplikace bohužel neobsahuje.

Aplikace Decide-o-tron je tedy vynikajícím způsobem, jak získat dobře padnoucí herní doporučení, a to za skvělou cenu, zadarmo. Určitě vyzkoušejte.

Decide-o-tron – zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Groovebug: vytvořte si z vaší hudby na iPadu magazín

Následující článek

iPhone 4S: Apple dnes představí inovovanou "čtyřku"

Související články

AppTips #9: velikonoční speciál

AppTips je seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips pravidelně servíruje ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!