Death Worm: červí jatka ve vaší režii

Víte co je opravdu špatný den? Procházíte se tak v poklidu po městě s kamarády, když vtom se ze země vynoří velký hnusný červ, který si vás slupne jako malinu.

Víte co je opravdu špatný den? Procházíte se tak v poklidu po městě s kamarády, když vtom se ze země vynoří velký hnusný červ, který si vás slupne jako malinu. Naštěstí máte tu možnost si vyměnit role a být tím zabijáckým červem. Jdete do toho?

Kde se vzal, tu se vzal velký podzemní červ, který se rozhodl všechno co existuje na povrchu Země sežrat nebo zničit. Pro jeho oběti to moc velká zábava není, pro vás jako červa rozhodně ano.
Vaše požírání začíná docela v klidu, pár sežraných lidí nebo slonů… Samozřejmě, že informace se šíří rychle a nastupuje na vás bezbranná policie, armáda s tanky, letadly a nakonec i létající vesmírné talíře. A protože červ je silný a velký, vy v jeho roli si poradíte opravdu se vším.

V hlavním módu kampaně máte na výběr mezi třemi lokacemi. Abyste každou zdárně dokončili, musíte projít všemi útočnými vlnami, které se na vás řítí. Většinou je v každé vlně určitý potřebný počet vámi zabitých a sežraných, časový limit nebo nutnost absence zranění vašeho červíka. Výsledné skóre máte možnost porovnat s ostatními přes Game Center. Ke třem hlavním lokacím navíc brzy přibude nová čtvrtá.
Mimo hlavní kampaň tu  máme ještě 2 mini hry, brzy ještě přibude další třetí. První z nich je Super Dash, kde je vaším úkolem se dostat s červem co nejdále. Ve vaší “závodní” dráze jsou překážky ve formě kamenů, kterým se musíte vyhýbat a na povrchu samozřejmě sladké odměny ve formě jídla (sloni, ptáci, velbloudi,..).

Druhou mini hrou je Air Defence, kde pomocí krabic sestřelujete vzdušné nepřátele(letadla, vrtulníky,..). Dalším samostatným módem je ještě Survival, kde vraždíte a pojídáte dokud sami nejste sestřeleni nebo doničeni. Je toho tedy docela dost.
Protože jste chudák sám proti všem, přijdou vhod nějaké ty power-upy. Červ má k dispozici firebally, které sbíráte různě po mapě a po dosažení tří kuliček máte nabito a můžete střílet (doporučuji silné vesmírné lodě). A pak tu máme takové červí turbo. Po jeho aktivaci dokáže červ vzlétnout až k nebesům, takže není problém vrazit do letadel, které se zřítí  a smete s sebou všechno co je na povrchu v jeho přistávací dráze. I přímo samotný červ se může upgradovat do ještě lepšího červa, takže tu máme jakési RPG prvky (zvýšení odolnosti červí kůže, zrychlení pohybu, zvětšení těla, atd.).

Death Worm se jednoduše ovládá pomocí kurzoru a tlačítek pro power-upy. Grafika je povedená, zvuky také, jen mi chyběl nějaký zvuk drolení půdy při pohybu červa. Hudbu můžete použít pro dokreslení atmosféry i z vaší iPod knihovny.
Být v kůži červa nebylo nikdy tak zábavné! Death Worm, to jsou červí jatka za pouhých 20 kaček. 😈

Hodnocení : 4/5

Death Worm – AppStore link – 0,79 €

6 comments
  1. Opravdu zábavná, určitě na nějakou chvíli pobaví. Připomíná to upravené Atari hry na iPad. Stojí za koupi, včera byla zadarmo.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Wunderlist: luxusný dizajn a GTD funkcie

Následující článek

EA: najväčší výpredaj iPhone hier všetkých čias!

Související články

IZIP: Elektronická zdravotní knížka pro iPhone

Společnost IZIP ve spolupráci se Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR na App Store představila Mobilní zdravotní knížku pro iOS zařízení. Aplikace nabízí přehled záznamů o veškerých zdravotních informacích vás, nebo vašich blízkých. O této užitečné aplikaci si povíme v dnešní recenzi.