Bowman defense: ušmudlejte si displej pro slávu Vašeho hradu!

Chcete si zahrát další z řady castle defense her s pěknou grafikou a náznakem rpg systému? V tom případe je Bowman defense pro Vás jasnou volbou!

Bowman defense funguje na stejných principech jako u nedávno recenzované hry Medieval. Nesmíte dovolit nepřátelským jednotkám, aby došli k Vašemu hradu. Toho dosáhnete přímým ovládáním lučištníků na Vašem hradě.

IMG_0590

K likvidaci protivníků používáte 4 různých druhů šípů: klasické s nejkratší dobou nabíjení, zápalné, výbušné a omračující. Střelba je tu řešena poněkud nešťastně, musíte totiž prstem táhnout zprava doleva, délka určuje sílu střely a výška úhel. Ale zprava chodí i monstra, takže mě osobně nějaký čas trvalo, než jsem se naučil střílet a nepřekážet si prstem.IMG_0592

Celý koncept oživuje systém vylepšení za zlaťáky, které vyděláváte zabíjením nepřátel. Vylepšovat můžete počet lučištníků, sílu šípů, životy hradu či nakupovat 30ti sekundové powerupy, opět na sílu šípů, jejich množství, náhodné zabíjení nepřátel nebo opravu hradu.

IMG_0598

IMG_0596

Hra má líbivou kreslenou grafiku, trochu mi připomíná Patapon z PSP, protivníci se dalšími vlnami zlepšují a Vás to nutí mířit přesněji a efektivněji využívat šípy. Zaměstnala mě na pěkných pár hodin a neměl sem důvod litovat těch pár korun. Hru najdete na AppStore za sympatických 0,79 € a k vyzkoušení je i lite verze.

8 comments
  1. fajn recenze…x) akorat ta hra na psp neni patapong ale patapon..:):D

  2. fajn recenze…x) akorat ta hra na psp neni patapong ale patapon..:):D

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Google Earth: verze pro iPhone se povedla

Následující článek

Stick-Fu: nová bojovka aneb v jednoduchosti je krása

Související články