Bílý iPhone 4: Nová, vylepšená verze?

CoveringWeb přišel se zajímavou fotografií údajně vylepšené verze bílého iPhone 4. Co z ní můžeme usoudit?

CoveringWeb přišel se zajímavou fotografií údajně vylepšené verze bílého iPhone 4. Co z ní můžeme usoudit?

Tak zaprvé to, že tato verze bude určena pro amerického operátora Verizon. Tomu nasvědčuje název mobilní sítě v levém horním rohu displeje a také absence slotu pro SIM kartu (Verizon SIM karty nepoužívá).
A do třetice tu máme jiný design antény (modrá kolečka). Že by odklady bílého iPhone 4 měly za důsledek odměnu ve formě absence všem známému Antennagate?
Nemůžeme však vyloučit, že tato fotka je podvod, už vzhledem k tomu jak je až podezřele povedená a kvalitní. Většinou jsou fotky nových produktů od Apple neostré a rozmazané.
Přesto by se bonus kvůli dlouhé čekací lhůtě ve formě vylepšené antény líbil snad každému fanouškovi Apple. Situaci budeme nadále sledovat.

Zdroj: Covering Web

10 comments
  1. Já myslel, že nepovedená a rozmazané fotky většinou bývají proto, že je to fake a na nekvalitní fotce nejsou tolik poznat detaily po retušování. Není to náhodou jen bílá verze krytu pro iP 4, kterou nabízí ten mladík z USA?

  2. btw a k čemu nám to bude když se u nás používají SIM? 🙂

  3. Ak je to pravda, tak nebude ta antena ina koli tomu, ze to je urcene pre CDMA siet?

  4. Ako to, ze nepouzivaju SIM karty? To tam je kazdy mobil nielen zablokovany, ale aj ma napevno vlozenu kartu zvnutra? Alebo nema kartu vobec, ale samotny mobil je dedikovany na toho operatora?

  5. Nechci oponovat, ale vypadá to jako normálni iPhone 4 (jestli originál, nebo překrytován je celkem jedno), který má po obvodu (anténě) nalepenou bílou nálepku (dnes běžně k sehnání na iPhone jako příslušenství, právě kvůli anténě).

  6. Milý jablíčkáři, nedávno sem na svém iPhone 4 objevil nad reproduktorem,(vrchním- vedle facetime kamery), asi 0,5 cm od vrchní části iphone svítí červené světilko, pokud je samozdřejmě uplná tma a máte stulmený jas.Ano, je to senzor na světlo, který tlumí či zesvětluje jas podle oklního světla, a jak vidíte zde na tomto místě kde má být je udělána malá mezera v krytu takže můžme na 100% potvrdit že se jedná pouze o kryt, kdyby tam tato mezera nebyla, tak nesvítí display(stejně jako když si dáte mobil k uchu)

  7. Milý jablíčkáři, nedávno sem na svém iPhone 4 objevil nad reproduktorem,(vrchním- vedle facetime kamery), asi 0,5 cm od vrchní části iphone svítí červené světilko, pokud je samozdřejmě uplná tma a máte stulmený jas.Ano, je to senzor na světlo, který tlumí či zesvětluje jas podle oklního světla, a jak vidíte zde na tomto místě kde má být je udělána malá mezera v krytu takže můžme na 100% potvrdit že se jedná pouze o kryt, kdyby tam tato mezera nebyla, tak nesvítí display(stejně jako když si dáte mobil k uchu)

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Flight Control HD: nejdříve na Steamu, pak na Mac AppStore

Následující článek

Rage (HD): 3D střílečka s nejlepší grafikou současnosti

Související články

NotifyMe: pro mnohé ideální GTD řešení

Už delší dobu pátrám po GTD (Getting Things Done) řešení, které by mělo jednoduché a rychlé ovládání, přehledný interface, možnost přidávat úkoly jak z iPhone, tak z mého Macbooku a z PC s Windows, a aby všechny úkoly byly synchronizované. Věřte nevěřte, jediné možné řešení je NotifyMe, které vše zvládá na výbornou.
Číst více

Apple koupil Beats za 3 miliardy dolarů

Apple včera zveřejnil největší akvizici v její historii. Za 3 miliardy dolarů kupuje firmu Beats Electronics a rozšiřuje tak své portfolio o prodejně velice úspěšná sluchátka Beats by Dr. Dre a streamovací službu Beats Music.