Apple vyvíjí nový „Apple Studio Display“ s rozlišením 7K

Apple údajně pracuje na „Apple Studio Display“, který při 7K bude mít vyšší rozlišení než současný Pro Display XDR. Apple již dříve informoval, že pracuje na nástupci Pro Display XDR. Nyní nová zpráva říká, že se bude jmenovat „Apple Studio Display“, ale existuje jen několik dalších podrobností.

Informací je málo

Zatím není jasné, zda má být přímým nástupcem Pro Display XDR, nebo nabízí možnost vyššího rozlišení ve stejném rozsahu. Zatím také nejsou známy žádné údaje o cenách ani o tom, kdy má být uvolněn.

Displej je údajně interně známý pod kódovým označením J327. Již dříve bylo hlášeno, že displej s tímto kódovým označením obsahuje vestavěný procesor A13. Jak poprvé zaznamenal 9to5mac, tento monitor J327 s vyhrazeným procesorem Apple Silicon bude 7K. Aktuální Pro Display XDR je 6K monitor a s úhlopříčkou 32 palců běží v rozlišení 6 016 pixelů na 3 384 pixelů.

Apple by mohl plánovat výrobu „Apple Studio Display“ ve stejné velikosti 32 palců, ale s větší hustotou pixelů 245 ppi. Nebo by mohl chtít zachovat stejných 218 ppi jako současný displej, ale ve větší velikosti, jako je 36 palců

Předchozí zprávy o tom, že Apple vyrábí nové displeje, tvrdily, že LG vyrábí trio monitorů . V lednu 2021 bylo oznámeno, že Apple pracuje na levnější verzi Pro Display XDR.

Nebyly hlášeny žádné podrobnosti o cenách, ale existence plánů na displej stojící méně než Pro Display XDR, jehož cena se na trhu pohybuje kolem 5 tisíc dolarů. Pokud plánujete pořízení nového monitoru a chcete mít to nejlepší na trhu, možná se vyplatí ještě nějakou dobu počkat a uvidíte, s čím nás Apple překvapí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Předchozí článek

Systém autopilota v Apple Car by mohl být připojený ke korejskému dodavateli

Následující článek

Jak rusko-ukrajinská válka ohrožuje dodavatelské řetězce Applu?

Související články

Apple keynote: video záznam z představení iPhone 5

Jak jistě víte i díky našemu textovému přepisu, včera proběhla v San Franciscu tisková konference, chcete-li keynote, která odhalila nový iPhone 5, inovovanou řadu iPodů nano a touch, připomněla vychytávky iOS6 a ukázala nové iTunes. Na celou tuto keynote se můžete podívat nyní z pohodlí domova.