Systém autopilota v Apple Car by mohl být připojený ke korejskému dodavateli

Nová zpráva tvrdí, že Apple spolupracuje s blíže nespecifikovaným jihokorejským partnerem na vývoji procesoru autopilota pro pověstné „ Apple Car “. Nedávno bylo oznámeno, že Apple provádí průzkum u jihokorejských dodavatelů dílů pro „Apple Car“. Nyní se však tvrdí, že společnost s jedním již téměř rok spolupracuje.

Co říkají různé zdroje?

Podle The Elec společnost OSAT (outsourcovaná montáž a testování polovodičů) spolupracovala s Apple na čipovém modulu autopilota. Nejmenované zdroje ve zprávě tvrdí, že projekt začal v roce 2021. Očekává se, že bude dokončen v roce 2023.

Existuje několik dalších podrobností. Publikace říká, že zdroje říkají, že procesor a jeho outsourcing firmě OSAT se podobají tomu, jak Tesla vytvořila svého autopilota.

Apple Korea si údajně vybrala jihokorejskou firmu OSAT. Elec říká, že Apple Korea měla podobný úkol spolupracovat s jihokorejskými společnostmi při vývoji procesoru M1, ale neexistují žádné důkazy, které by toto tvrzení podpořily.

Elec má slušné informace z dodavatelského řetězce společnosti Apple. Jeho dosavadní výsledky ohledně specifik jsou však špatné. Nová zpráva je spíše ta druhá než ta první.

Ohledně svého nastávajícího automobilu společnost Apple velmi mlží a unikají pouze střípky informací. Je to zřejmě proto, aby fanoušci i případní zájemci zůstali v napětí a nepřestávali netrpělivě očekávat moment, až se nám Apple Car naplno ukáže. To bude zřejmě ještě dlouho trvat a tak nezbývá než sledovat útržky informací a spekulace, které se kolem tohoto vozu točí.

Předchozí článek

Výzkum chytrých tkanin společnosti Apple poukazuje na její další plány

Následující článek

Apple vyvíjí nový „Apple Studio Display“ s rozlišením 7K

Související články

iPhone 4S: prodej v ČR nabírá na obrátkách, cena začíná na 14 499

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji "ulovit" co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit "čtyřku", nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.