Systém autopilota v Apple Car by mohl být připojený ke korejskému dodavateli

Nová zpráva tvrdí, že Apple spolupracuje s blíže nespecifikovaným jihokorejským partnerem na vývoji procesoru autopilota pro pověstné „ Apple Car “. Nedávno bylo oznámeno, že Apple provádí průzkum u jihokorejských dodavatelů dílů pro „Apple Car“. Nyní se však tvrdí, že společnost s jedním již téměř rok spolupracuje.

Co říkají různé zdroje?

Podle The Elec společnost OSAT (outsourcovaná montáž a testování polovodičů) spolupracovala s Apple na čipovém modulu autopilota. Nejmenované zdroje ve zprávě tvrdí, že projekt začal v roce 2021. Očekává se, že bude dokončen v roce 2023.

Existuje několik dalších podrobností. Publikace říká, že zdroje říkají, že procesor a jeho outsourcing firmě OSAT se podobají tomu, jak Tesla vytvořila svého autopilota.

Apple Korea si údajně vybrala jihokorejskou firmu OSAT. Elec říká, že Apple Korea měla podobný úkol spolupracovat s jihokorejskými společnostmi při vývoji procesoru M1, ale neexistují žádné důkazy, které by toto tvrzení podpořily.

Elec má slušné informace z dodavatelského řetězce společnosti Apple. Jeho dosavadní výsledky ohledně specifik jsou však špatné. Nová zpráva je spíše ta druhá než ta první.

Ohledně svého nastávajícího automobilu společnost Apple velmi mlží a unikají pouze střípky informací. Je to zřejmě proto, aby fanoušci i případní zájemci zůstali v napětí a nepřestávali netrpělivě očekávat moment, až se nám Apple Car naplno ukáže. To bude zřejmě ještě dlouho trvat a tak nezbývá než sledovat útržky informací a spekulace, které se kolem tohoto vozu točí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Předchozí článek

Výzkum chytrých tkanin společnosti Apple poukazuje na její další plány

Následující článek

Apple vyvíjí nový „Apple Studio Display“ s rozlišením 7K

Související články

Soutěž: vyhrajte dockovací stanici SONY za téměř 4.000 Kč

Myslíte si, že byste doma využili dockovací stanici pro iPhone a iPod od SONY, která je vybavená 7" (17,6 cm) LCD displejem plně kompatibilním s knihovnou v iOS, AM/FM anténou, 1GB vnitřní pamětí, USB, slotem na paměťové karty a především solidním repro? Nyní máte unikátní možnost tento parádní gadget v hodnotě 3.800 Kč vyhrát!

TuneUp: už známe výherce soutěže

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.