Apple v Indii údajně plánuje 25% produkci

Indický ministr obchodu tvrdí, že Apple má v úmyslu zvýšit svou místní výrobu na 25 % ze současných 5-7 %, ačkoli neuvedl žádný časový plán. Shri Piyush Goyal, indický ministr obchodu a průmyslu, také neupřesnil, jaká zařízení očekává, že Apple bude v zemi vyrábět. Jeho komentáře však zapadají do předchozích zpráv, že Apple hodlá do roku 2025 v Indii vyrábět jeden ze čtyř iPhonů.

Významný krok

Podle agentury Reuters Goyal hovořil na konferenci, kde propagoval Indii jako centrum výroby.

“Apple, další úspěšný příběh,” řekl Goyal. “Už nyní tvoří asi 5-7 % své výroby v Indii.”

„Pokud se nemýlím, jejich cílem je zvýšit až 25 % své výroby,“ pokračoval. “Uvedli na trh nejnovější modely z Indie vyrobené v Indii.”

Přesun do Indie přichází jako součást cíle společnosti Apple snížit závislost na čínských společnostech a přichází, protože se místo toho výrazně rozšiřuje v jiných zemích. Dodavatelé v Číně už údajně vidí dopad.

Je nepravděpodobné, že by Apple někdy mohl zcela přestat zemi používat.

Předchozí článek

Apple znovu získal prvenství na trhu smartphonů i přes 17% pokles

Následující článek

Vůz newyorské policie byl sledován za pomoci AirTagu

Související články

RecognizeMe: odemkněte iPhone 4 pomocí rozpoznání vaší tváře

Majitelé jailbreakovaného iPhone 4 si mohou vyzkoušet další zajímavou vychytávku, která umožní odemknutí přístroje pomocí přední kamery. Prográmek RecognizeMe, který seženete v Cydii za $7, nepatří mezi ty nejpraktičtější, ale rozhodně s ním u piva kamarády ohromíte. Podívejte se na video od vývojáře, který si říká Apocolipse.