Apple Special Event: představení nových iPodů již za pár dní

Apple opět překvapil a místo očekávaného 7. září ohlásil svou typickou keynote už na 1. září, tedy za necelý týden. Keynote se bude konat v San Francisku v 19 hodin našeho času a jak už to v tuto roční dobu bývá zvykem, bude spojena s hudbou – a co konkrétního by měl podle spekulací Apple představit tentokrát?

Apple opět překvapil a místo očekávaného 7. září ohlásil svou typickou keynote už na 1. září, tedy za necelý týden. Keynote se bude konat v San Francisku v 19 hodin našeho času a jak už to v tuto roční dobu bývá zvykem, bude spojena s hudbou – a co konkrétního by měl podle spekulací Apple představit tentokrát?

Především by se mělo jednat o nový iPod Touch, který by měl být podle všeho vybaven alespoň jednou kamerou pro FaceTime hovory. Předpokládá se (nebo alespoň doufá) také, že bude po vzoru iPhone 4 vybaven Retina displayem.

Další důležitou novinkou by měla být kompletně nová iTV (dříve ne příliš úspěšná Apple TV), která by měla běžet na iOS a být o mnoho levnější než předchozí modely, konkrétně za krásných 99$. Odvážnější spekulace hovoří o iPadu jako dálkovém ovládání – inu, nechejme se překvapit.

Spekulací je ale mnohem více – zmiňováno také bylo půjčování seriálů za 99 centů, což se sice nás, Čechů a Slováků, zrovna příliš nedotkne, ale určitě je to krok vpřed. Majitelé iPhone 3G také toužebně očekávají update na iOS 4.1, který by měl vyřešit problémy s rychlostí telefonu. Apple má ale ve zvyku mít v záloze nějaké to překvapení – mohlo by se jednat třeba o cloud-based iTunes? Kdoví. Ti z vás, kteří si chcete vychutnat video z keynote, vězte, že bývá na stránkách Applu dostupné kolem druhé hodiny v noci.

Co konkrétně od avizované keynote očekáváte vy?

Comments are closed.

Previous Article

Vodafone: Prodej iPhone 4 o den dříve a levněji než O2!

Next Article

iPhone 4: od piatku už aj na Slovensku, poznáme ceny!

Related Posts
Číst více

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.