Apple pravděpodobně plánoval černé keramické Apple Watch Series 5

Podle nově sdílených obrázků krytu Apple zvažoval, že nabídne černou verzi keramických hodinek Apple Watch Edition Series 5. Snímky sdílené na Twitteru sběratelem prototypů známým jako „Mr. White“ ukazují vedle klasické keramické verze prototyp černého keramického krytu Apple Watch.

Keramické hodinky Apple Watch Edition Series 5 nebyly nikdy k dispozici v černé barvě, byly k dispozici pouze v nápadném lesklém bílém provedení. Společnost Apple uvedla na trh keramickou bílou verzi Apple Watch Edition jako špičkovou možnost, která byla na trhu dostupná za cenu od 1249 USD, a to díky své extrémně jedinečné povrchové úpravě.

V té době společnost Apple chválila keramický plášť, který je silný, lehký a odolný proti poškrábání. Byl čtyřikrát tvrdší než povrch z nerezové oceli a zároveň se vyznačoval perleťovým lesklým povrchem, který je extrémně odolný proti poškrábání a poškození.

černé keramické apple watch

Keramická pouzdra mají mnoho výhod

Proces vytváření pouzdra Apple Watch Edition začíná vysoce silným práškem zirkonia, který je kombinován s oxidem hlinitým, aby se dosáhlo jeho bohaté bílé barvy. Každý kryt je poté lisován, slinut a leštěn pomocí diamantové kaše, což má za následek pozoruhodně hladký povrch a vynikající lesk. Díky této přesné úrovni zpracování trvá výroba každého krytu Apple Watch Edition několik dní.

Černá keramická povrchová úprava zobrazená na obrázcích vypadá velmi podobně jako Apple Watch z nerezové oceli Space Black, a přestože je mírně světlejší, není nerozumné spekulovat, že by podobnost povrchových úprav mohla být důvodem, proč Apple nikdy černé keramické pouzdro nevydal.

Společnost Apple představila keramickou edici Apple Watch Edition u řady 2, která u řady 3 nabídla šedou keramickou variantu. Zatímco u modelů řady 4 neexistovala keramická edice Apple Watch Edition, společnost Apple oživila špičkový model bílé keramické edice pro Series 5. S nejnovějšími hodinkami Apple Watch Series 6 opět neexistuje žádná keramická verze, modely Edition mají pouze levnější titanové pouzdro.

Předchozí článek

Když zadáte špatný název hotspotu, můžete si kvůli chybě deaktivovat v iPhonu Wi-Fi

Následující článek

iOS 15 – Nový režim soustředění a vše o něm.

Související články