Apple odhalil vítěze 2021 Apple Design Awards

Společnost Apple odhalila vítěze cen Apple Design Awards 2021 a na seznamu jsou mimo jiné CARROT Weather, Genshin Impact a Be My Eyes. Vítězové byli vybráni ze seznamu 36 finalistů v šesti různých kategoriích. Ceny Apple Design Awards mají v App Storu ocenit „vynikající výsledky v oblasti inovací, vynalézavosti a technických úspěchů v designu aplikací a her“ .

Zahrnuté kategorie: Inkluzivita, potěšení a zábava, interakce, sociální dopad, vizuální a grafická úprava a inovace. (Anglicky Inclusivity, Delight & Fun, Interaction, Social Impact, Visuals and Graphics, and Innovation.)

Následuje seznam vítězných aplikací:

Inkluzivita

Potěšení a zábava

Interakce

Sociální dopad

Vizualizace a grafika

Inovace

„Letošní vítězové ceny Apple Design Award předefinovali to, co jsme od skvělé aplikace očekávali, a blahopřejeme jim k zaslouženému vítězství. Práce těchto vývojářů ztělesňuje zásadní roli, kterou aplikace a hry hrají v našem každodenním životě , a slouží jako dokonalé příklady našich šesti nových kategorií ocenění,“ uvedla Susan Prescott, viceprezidentka společnosti Apple pro celosvětové vztahy s vývojáři

Ceny Apple Design Awards se udělují každoročně, obvykle během WWDC, od roku 1997. Za posledních 20 let společnost Apple ocenila více než 250 vývojářů aplikací napříč různými operačními systémy.

V roce 2020 mezi vítěze ceny Apple Design Award patřily skladby „Song of Bloom“ a „Where Cards Fall“.

Předchozí článek

iOS 15: S novou aktualizací operačního systému Apple odhaluje budoucnost iPhonů

Následující článek
spotřebuje dat

Návod: Jak na iPhonu zjistit, kolik dat spotřebuje která aplikace?

Související články

Zkušenost s Lightning redukcí pro váš nový iPhone 5

O zmiňovaném doplňkovém produktu toho moc nevíme, a to i přes skutečnost, že se v online Apple Store nabízí více jak měsíc. S příchodem nového iPhonu 5 museli jeho uživatelé řešit otázku konektivity s příslušenstvím, které doposud používali. iPhone 4/4S, potažmo všechna zařízení dopusud vydaná používají 30 pinový datový konektor.

Apple: nejlepší čtvrtletí historie, tržba 26,74 miliardy dolarů

Apple před několika hodinami oznámil finanční úspěch za první fiskální období tohoto roku (končící 25.12.2010). Slovo "úspěch" jsem použil záměrně, protože pro Apple nedopadl poslední kvartál vůbec špatně. Naopak, americká společnost zaznamenala nejlepší čtvrtletí v historii, protože jen prodejem 4.13M Maců, 16.24M iPhonů, 19.45M iPodů a 7.33M iPadů si Apple vydělal 15,68 miliardy dolarů!