Apple odhalil vítěze 2021 Apple Design Awards

Společnost Apple odhalila vítěze cen Apple Design Awards 2021 a na seznamu jsou mimo jiné CARROT Weather, Genshin Impact a Be My Eyes. Vítězové byli vybráni ze seznamu 36 finalistů v šesti různých kategoriích. Ceny Apple Design Awards mají v App Storu ocenit „vynikající výsledky v oblasti inovací, vynalézavosti a technických úspěchů v designu aplikací a her“ .

Zahrnuté kategorie: Inkluzivita, potěšení a zábava, interakce, sociální dopad, vizuální a grafická úprava a inovace. (Anglicky Inclusivity, Delight & Fun, Interaction, Social Impact, Visuals and Graphics, and Innovation.)

Následuje seznam vítězných aplikací:

Inkluzivita

Potěšení a zábava

Interakce

Sociální dopad

Vizualizace a grafika

Inovace

„Letošní vítězové ceny Apple Design Award předefinovali to, co jsme od skvělé aplikace očekávali, a blahopřejeme jim k zaslouženému vítězství. Práce těchto vývojářů ztělesňuje zásadní roli, kterou aplikace a hry hrají v našem každodenním životě , a slouží jako dokonalé příklady našich šesti nových kategorií ocenění,“ uvedla Susan Prescott, viceprezidentka společnosti Apple pro celosvětové vztahy s vývojáři

Ceny Apple Design Awards se udělují každoročně, obvykle během WWDC, od roku 1997. Za posledních 20 let společnost Apple ocenila více než 250 vývojářů aplikací napříč různými operačními systémy.

V roce 2020 mezi vítěze ceny Apple Design Award patřily skladby „Song of Bloom“ a „Where Cards Fall“.

Předchozí článek

iOS 15: S novou aktualizací operačního systému Apple odhaluje budoucnost iPhonů

Následující článek
spotřebuje dat

Návod: Jak na iPhonu zjistit, kolik dat spotřebuje která aplikace?

Související články