Tento autogram Steva Jobse stojí víc než Tesla Model S

Plaketa s oceněním podepsaná spoluzakladatelem Applu Stevem Jobsem je na prodej. Je to vzácná položka, protože Jobs věci moc často nepodepisoval. Společnost Moments in Time nakupuje a prodává originální dopisy a další dokumenty s autogramy. Nedávno dala k prodeji jedinečný kus historie společnosti Apple za 95 000 dolarů, tedy v přepočtu za 2 miliony korun, což je více než stojí Tesla Model S.

Vzácný kousek za nemalé peníze

Jobs předal plaketu Suzanne Lindberghové, bývalé marketingové manažerce Applu, v roce 2000. Je to zvláštní ocenění udělované těm, kteří v Applu pracovali deset let.

Tato desetiletá plaketa oceňuje ty, kteří přispěli desetiletím osobních úspěchů k fenomenálnímu úspěchu společnosti Apple. Uvádí následující: Apple vás oceňuje nejen za váš talent, nadšení a energii, ale také za deset let kreativity a kariérního nasazení. Doufáme, že budete i nadále věřit, stejně jako my, že cesta sama o sobě je tou nejlepší odměnou.

Je doprovázena úplným dopisem o pravosti od PSA/DNA. Jobs plaketu vydal krátce po svém návratu do Applu a je to jedna z mála autenticky podepsaných položek, protože společnost přešla na faksimilní podpisy u výročních cen.

Lindberghová pracovala v Applu 25 let a ze společnosti odešel v roce 2013. Stala se „Worldwide Director of Buzz Marketing“, což znamenalo získat umístění produktů pro zařízení Apple ve filmech a televizních pořadech. Zatímco pro některé nemá podpis valnou hodnotu, mnoho sběratelů za něj jistě nabídne i celé jmění.

Předchozí článek

Apple pracuje na zlepšení indických vodních systémů

Následující článek

Objednávky displejů pro iPhone meziročně poklesly o 39 %

Související články